Meniu
Prenumerata

trečiadienis, spalio 5 d.

Kultūra
Šiaurės Kasablanka: Lietuvos didybė nyrant į prarają
Ruduo prieš 80 metų Lietuvoje buvo neramus – liūdesį dėl prarastos Klaipėdos, įtampą dėl įsileistų sovietų karių dalinių ir prasidėjusio karo tik trumpam išsklaidė džiaugsmas dėl atgauto Vilniaus. Išgyvendama paskutines nepriklausomybės akimirkas Vasario 16-osios Respublika vis dėlto tapo ramybės užutėkiu dešimtims tūkstančių pabėgėlių.
Temos
Monetos kojinėje ir kitos gyvenimo pradžios
Prezidento Valdo Adamkaus biblioteka-muziejus jau netrukus veiks gimtajame buvusio valstybės vadovo Kaune. Tačiau Viktorijos Vitkauskaitės pažintis su būsimuoju atminties ir mokymosi centru finišuoja Vilniuje, prezidentūroje. Čia V. Adamkus prabyla apie savo sukauptų kolekcijų ištakas ir su biblioteka siejamus lūkesčius.
Aktualijos
„IQ Presingas“: Ko trūksta – laimės ar išminties?
  Lietuva jaučiasi nelaiminga. Apie tai skelbia agentūrų tyrimai, analizuojantys laimės ekonomiką ir nustatinėjantys laimingumo koeficientą. Esame besižudantys, emigruojantys, o dabar
Aktualijos
V. Adamkus: „Augau su Lietuva“
„Valstybė už mane vyresnė tik aštuoneriais metais. Augau kartu su Lietuva ir galiu palyginti įvairius laikotarpius“, – laidoje „IQ presingas“
Aktualijos
„IQ Presingas“: „Ar tikėti yra naudinga?“
IQ suburta kūrybinė grupė pradeda pokalbių laidų „IQ Pressingas“ ciklą. Laidą veda istorikas ir publicistas prof. Egidijus Aleksandravičius. Nauji pusvalandžio trukmės pokalbiai bus skelbiami mažiausiai kartą per mėnesį.
ŽYMA
EGIDIJUS ALEKSANDRAVIČIUS