Meniu
Prenumerata

pirmadienis, rugsėjo 25 d.


Aktualijos
MOKESČIŲ REFORMA
G. Skaistė: mokesčių reformai įstrigus Lietuva gali negauti didesnės ES paramos
Vyriausybės siūlomai mokesčių reformai įstrigus, Briuselis sustabdytų pervedimus Lietuvai iš Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo plano (RRF), o neišmokėtų
Finansai ir investavimas
VYRIAUSYBĖ
G. Skaistė: stebuklų dėl mokesčių peržiūros nesitikėčiau
Finansų ministrė Gintarė Skaistė sako, kad pavasarį Seimui teikiant mokesčių pertvarką gali būti siūloma įteisinti investicinę sąskaitą, panaikinti dalį lengvatų,
Finansai ir investavimas
ILGALAIKIO SKOLINIMOSI REITINGAS
„Fitch Ratings“ Lietuvos kredito reitingo nepakeitė, o „S&P Global Ratings“ – pablogino
Lietuvos ilgalaikio skolinimosi reitingą peržiūrėjusios tarptautinės kredito reitingų agentūros „Fitch Ratings“ ir „S&P Global Ratings“ teigiamai vertina efektyvią Lietuvos ekonominę politiką ir narystę euro zonoje, taip pat santykinai stabilų ir žemą valstybės skolos lygį, šeštadienio rytą pranešė Finansų ministerija.
Aktualijos
SANKCIJOS RUSIJAI
G. Skaistė: ne sankcijos veikia mūsų ekonomiką, o karas
Finansų ministrė Gintarė Skaistė teigia, jog Europos Sąjungos sankcijos Rusijai turi ribotą poveikį Lietuvos ekonomikai, tačiau neigiamos įtakos jai daro Rusijos tęsiamas karas Ukrainoje.
Verslas
FINANSŲ MINISTRĖ
G. Skaistė: kitąmet ieškosime sprendimų deficitui ir skolai suvaldyti
Naujoji finansų ministė Gintarė Skaistė pripažįsta, kad per kelias pirmas darbo dienas bene visą dėmesį teko skirti koronaviruso pandemijai ir 2021 metų biudžeto projektui. Tačiau, anot jos, jau kitąmet turėtų prasidėti diskusijos dėl mokestinės sistemos ateities, ieškoma sprendimą valdžios deficitui ir valstybės skolai suvaldyti.
ŽYMA
FINANSŲ MINISTRĖ