Meniu
Prenumerata

pirmadienis, rugsėjo 25 d.


Aktualijos
Seimūnas Kęstutis Pūkas prarado neliečiamybę
Teisinį imunitetą antradienį prarado parlamentaras Kęstutis Pūkas, kuriam prokurorai nori pateikti įtarimus dėl seksualinio priekabiavimo ir ginklo laikymo taisyklių pažeidimo.
Aktualijos
5 žymiausi seksualinio priekabiavimo atvejai Lietuvoje
Per pasaulį ritantis kaltinimų seksualinio užpuolimais bangai, ji užliejo ir vieną žymų Lietuvos kūrėją. Per kelias dienas žinomą režisierių Šarūną Bartą seksualine prievarta apkaltino dvi su juo dirbusios menininkės.
Aktualijos
Generalinis prokuroras prašo Seimo naikinti K. Pūko neliečiamybę
Ketvirtadienį generalinis prokuroras Evaldas Pašilis kreipėsi į Seimą, prašydamas naikinti parlamentaro Kęstučio Pūko neliečiamybę. Ikiteisminis tyrimas dėl K. Pūko veiksmų vykdomas aiškinantis galimą seksualinį priekabiavimą ir ginklo laikymo taisyklių pažeidimą.
Aktualijos
Kęstutis Pūkas padavė į teismą jo pokalbius paviešinusią LNK
Dėl galimo priekabiavimo įdarbinant nemalonumų sulaukęs Seimo narys Kęstutis Pūkas pradėjo bylinėtis su žiniasklaida.
Aktualijos
K.Pūko nemalonumai didėja
Vilniaus apylinkės prokuratūra pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl galimo ginklo laikymo taisyklių pažeidimo, kai Seimo narys Kęstutis Pūkas į Seimą atsinešė pistoletą.
Aktualijos
Etikos sargai siūlys K. Pūkui pradėti apkaltą
Seimo Etikos ir procedūrų komisija nutarė kreiptis į Seimą dėl apkaltos pradėjimo parlamentarui Kęstučiui Pūkui, kilus įtarimų, kad jis galėjo sulaužyti priesaiką ir pažeisti Konstituciją.
Aktualijos
Premjeras palaiko apkaltą K.Pūkui, abejoja dėl M. Basčio
Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis pirmadienį pareiškė palaikantis apkaltos inicijavimą „tvarkiečių“ frakcijos Seime atstovui Kęstučiui Pūkui, sulaukusiam kaltinimų dėl seksualinio priekabiavimo. Vis dėlto, jis abejoja ar turimos informacijos kiekis yra pakankamas norint inicijuoti apkaltą socialdemokratui Mindaugui Basčiui, kuris įtariamas ryšiais su Rusijai artimais asmenimis.
ŽYMA
KĘSTUTIS PŪKAS