Meniu
Prenumerata

pirmadienis, spalio 2 d.


Verslas
POKYČIAI
„Vilniaus prekybai“ vadovaus N. Maknevičius, L. Devyžis pasitraukė po mėnesio
Vienai didžiausių Lietuvoje verslo grupių „Vilniaus prekyba“ nuo antradienio vadovaus grupės savininko Nerijaus Numos biuro „Metodika B. V.“ vadovas Nerijus Maknevičius.
Verslas
NERIJUS NUMAVIČIUS
Turtingiausias lietuvis oficialiai susitrumpino pavardę
Turtingiausiu Lietuvos žmogumi vadinamas verslininkas, pagrindinis „Vilniaus prekybos“ grupės akcininkas Nerijus Numavičius ir jo sutuoktinė Kaetana Leontjeva-Numavičienė susitrumpino pavardes į
Verslas
Dešimt turtingiausių lietuvių valdo 4,4 mlrd. eurų
„Vilniaus prekybos“ įkūrėjas Nerijus Numavičius išlieka turtingiausiu šalies verslininku, o „MG Baltic“ prezidentas Darius Mockus, kaip ir pernai, yra antras, šiandien skelbia turtingiausių Lietuvos žmonių sąrašą sudarantis žurnalas „Top“.
Verslas
Nerijus Numavičius nebemokės mokesčių Lietuvoje
Pagrindinis „Vilniaus prekybos“ grupės akcininkas Nerijus Numavičius, mokesčius už 2015 metus mokėjęs tiek Lietuvoje, tiek Jungtinėje Karalystėje, praėjusių metų pajamas deklaruos jau tik Britanijoje.
Verslas
Ypatingas VMI dėmesys „Vilniaus prekybai“ ir „MG Baltic“
Valstybinė mokesčių inspekcija pradėjo nuodugnų „Vilniaus prekybos“ grupės ir koncerno „MG Baltic“ įmonių ir akcininkų patikrinimą.
Verslas
M. Marcinkevičius vėl meta pirštinę N. Numavičiui
Vienos didžiausių Lietuvoje verslo grupių „Vilniaus prekyba“ smulkusis akcininkas Mindaugas Marcinkevičius teisme siekia atnaujinti ikiteisminį tyrimą dėl grupės įmonių reorganizavimo ir jos akcininkų, įskaitant turtingiausią Lietuvoje verslininką Nerijų Numavičių, veiklos.
ŽYMA
NERIJUS NUMAVIČIUS