Meniu
Prenumerata

šeštadienis, kovo 25 d.

Komentarai
KOMENTARAS
Elektros gamintojai suskirstyti. Metas imtis vartojimo
Valstybinei energetikos reguliavimo tarybai (VERT) kovo 7 d. patvirtinus pasinaudojimo elektros tinklais tvarkos aprašą (PETA), buvo galutinai leista peržengti prieš pusę metų nustatytą 2 gigavatų (GW) kvotą suminei saulės šviesos elektrinių galiai, nekeičiant įstatymo.
Komentarai
KOMENTARAS
Dalijant 2 GW pyragą, atsirado papildoma porcija galios. Tačiau ar ilgainiui jos užteks?
Po pusę metų trukusios pauzės, įjungta žalia šviesa saulės energetikos plėtrai Lietuvoje. Vis dėlto poreikis investuoti į tinklo plėtrą ir atsisakyti dirbtinių trukdžių išlieka. Istorija su 2 GW kvota tik išryškino poreikį valstybei investuoti į tinklo plėtrą.
NT ir energetika
ENERGETIKA
Gyventojų saulės elektrinėms – dar 16,3 mln. eurų paramos
Energetikos ministerija skyrė dar 16,3 mln. eurų paramai gyventojų saulės elektrinėms įrengti.
NT ir energetika
ENERGETIKA
Energetikos ministerija: gaminančių vartotojų – daugiau nei 40 tūkst.
Susidomėjimas saulės elektrinėmis namų ūkiuose neslūgsta – gaminančių vartotojų jau yra daugiau negu 40 tūkst. remdamasi bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) duomenimis šeštadienį pranešė Energetikos ministerija.
NT ir energetika
ENERGETIKA
LEA: iki 2025 metų Lietuva turėtų pasigaminti daugiau nei 80 proc. elektros
Iki 2025 metų Lietuvoje suplanuotos pastatyti vėjo ir saulės elektrinės elektros importą į šalį turėtų sumažinti nuo 65 iki 17
Verslas
ŽALIOJI ENERGETIKA
Svarstys palengvinti žaliojo aukciono procedūras
Artėjant jau antrajam technologiškai neutraliam aukcionui, Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) antradienį spręs dėl patikslintų ir supaprastintų žaliosios energetikos aukciono procedūrų. 
NT ir energetika
ŽALIOJI ENERGETIKA
Gyventojai paramos saulės elektrinėms nori daugiau nei yra pinigų
Į Europos Sąjungos paramą saulės elektrinėms  pretenduoja daugiau kaip 7 tūkst. gyventojų, o jų prašoma suma viršija 16 mln. eurų – beveik dukart daugiau nei numatyta.
ŽYMA
SAULĖS ELEKTRINĖS