Meniu
Prenumerata

antradienis, vasario 27 d.


Temos
Indonezijos pankai: dar vienas laisvės veidas
Prieš kelerius metus Indonezija išgarsėjo akibrokštu, kai į koncertą susirinkę pankai buvo suimti, nuskusti ir uždaryti į perauklėjimo įstaigą. Vytautas Jankulskas domisi, kaip skiauterėti maištautojai konservatyvioje musulmoniškoje visuomenėje gyvena šiandien.
Vietovardžiai
Nykstantys Mianmaro veidai
Činų genties, vienos iš daugiau nei 130 Mianmare pripažįstamų etninių grupių, atstovės šimtmečius tatuiravosi veidus, bet ši tradicija netrukus išnyks. Tomas Baranauskas leidosi į tolimą kelionę susitikti su paskutinėmis moterimis dažais išmargintais veidais.
The Economist
Nusikaltimai ir rašalas: ką byloja nuteistųjų tatuiruotės?
XX a. paskutinio dešimtmečio viduryje Frankas, neseniai paleistas iš kalėjimo, kreipėsi pagalbos į Los Andželo jėzuitų dvasininką Gregory Boyle’ą. Vyrui nesisekė rasti darbo dėl margos praeities. Turbūt nepadėjo ir ant kaktos ištatuiruoti žodžiai „FUCK THE WORLD“.
Kultūra
Kūno sakmės
Tatuiruotės visuomet kėlė prieštaringas nuomones, tačiau joms pasiryžusių ar bent svajojančių apie rašalo prisilietimus prie odos nuolat daugėja. Septyni kūrėjai Ievai Rekštytei atskleidžia, ką pasakoja jų kūnai ir ar šiems keičiantis viduje bei gyvenime taip pat vyksta permainos.
ŽYMA
TATUIRUOTĖS