Meniu
Prenumerata

sekmadienis, gegužės 28 d.

Komentarai
SANKCIJOS „BELARUSKALIJ“
Kelias ar bent dulkinas takelis iš krizės visada yra
Kuo daugiau informacijos viešinama, tuo labiau stiprėja nuojauta, jog iki skandalo mažai kas susigaudė, ką iš tikrųjų reiškia JAV sankcijos
Verslas
SANKCIJOS
Klaipėdos uosto vadovas: jokių pažeidimų nepadarėme
Susisiekimo ministrui Mariui Skuodžiui pareiškus abejonių dėl „Lietuvos geležinkelių“ bei Klaipėdos jūrų uosto vadovų tolesnio darbo, pastarojo vadovas pareiškė, jog įmonė nepadarė jokių pažeidimų.
Verslas
TRANZITAS
M. Skuodis apie kalio trąšų tranzitą: kamuolys yra režimo pusėje
Minsko režimas turi pakeisti politiką, kad Baltarusijos kalio trąšų tranzitas per Lietuvą nenutrūktų, sako Lietuvos susisiekimo ministras.
Aktualijos
SANKCIJOS
G. Landsbergis: yra tikimybė, kad sankcijos Minskui paveiks Lietuvą
Užsienio reikalų ministro teigimu, naujas Europos Sąjungos (ES) sankcijų Baltarusijai paketas gali paliesti Lietuvą, tačiau detalės šiuo metu tebėra derinamos. 
Verslas
INFRASTRUKTŪRA
Ekonomistai ragina Klaipėdos uostą mažiau kliautis srautu iš Rytų į Vakarus
Baltarusijos autoritariniam lyderiui Aliaksandrui Lukašenkai toliau grasinant nukreipti baltarusiškus krovinius nuo Klaipėdos uosto į Rusiją, banko „Luminor“ ekonomistas sako, kad uostui reikėtų mažiau kliautis srautu iš Rytų į Vakarus.
Verslas
Lietuvoje pirmasis tranzitinis traukinys iš Kinijos
Šiemet į Lietuvą iš Kinijos iš viso atvyks 15-20 traukinių, tikisi „Lietuvos geležinkeliai“. Planuojama, jog krovinių srautas iš Kinijos atvers plačias rinkos galimybes.
ŽYMA
TRANZITAS