Meniu
Prenumerata

šeštadienis, lapkričio 23 d.


Pasaulis
SKAITMENINIS VERSLAS
Karantino pasekmės: JAV drabužių tinklas „Gap“ planuoja uždaryti savo fizines parduotuves JK ir Airijoje
JAV drabužių bendrovė „Gap“ planuoja iki rugsėjo uždaryti 81 parduotuvę Didžiojoje Britanijoje ir Airijoje, tačiau toliau prekiaus internete, pereidama prie skaitmeninio verslo modelio, ketvirtadienį pranešė mažmenininkė.
Verslas
SKAITMENIZACIJA
Vis daugiau nedidelių Lietuvos įmonių prekiauja internetu
Lietuvoje per dvejus metus beveik pusantro karto padaugėjo mažų ir vidutinių bendrovių, siūlančių įsigyti prekių ar paslaugų internetu. Lietuva pagal šį rodiklį lenkia Latviją ir Estiją, rodo SEB banko atliktas verslo klientų tyrimas.  
IT ir transportas
TECHNOLOGIJOS
Lietuva skaitmeninės gyvenimo kokybės indekse pakilo į 21 vietą
Antrą kartą atliktame skaitmeninio gyvenimo kokybės tyrime Lietuva šiemet pakilo per dvi pozicijas – iki 21 vietos.
Kultūra
P. Čaikovskis feisbuke
Lietuvos nacionalinės filharmonijos (LNF) kraustynės į skaitmeninę erdvę – atidaryta internetinė koncertų salės platforma – atveria naujas galimybes tiek klausytojams, tiek muzikams. Vis dėlto sumanymo autoriai neslepia, kad gyvas klausymas tebelieka svarbiausia siekiamybe.
Verslas
Lietuvos robotikos industrija pasiruošusi augimo šuoliui: nuo mąstančių robotų iki išmaniųjų daiktų, gelbstinčių gyvybę
Robotikos ir skaitmenizacijos aktualijoms Lietuvoje skirtoje spaudos konferencijoje „Inovatyvi Lietuva: mokslo-verslo sprendimai ir žvilgsnis į 2019-uosius“ pristatyti naujausi Lietuvos verslo ir mokslo vystomi ir jau taikomi inovatyvūs produktai bei sprendimai. Joje gausiai dalyvavo verslo ir mokslo atstovai, kurie diskutavo apie šiandienos robotikos padėtį Lietuvoje ir pasaulyje, aptarė šios srities tendencijas bei prognozes, dalinosi savo patirtimi ir iššūkiais inovacijų taikyme.
The Economist
Skaitmenizacija pakeis pasaulinio logistikos verslo veidą
Kai kuriems tai – bloga žinia
Verslas
Nuo Automato iki Žmogaus: kaip pramonė ir visuomenė atrodys netolimoje ateityje?
Ketvirtoji pramonės revoliucija – jau ant slenksčio. Jos pažadus matome ir šiandien, bet privalumus ir trūkumus pašaliniam stebėtojui apčiuopti gali būti sudėtinga. Suskaidėme šią koncepciją tarsi abėcėlę – galbūt tai padės geriau suprasti, į ką viltingai žiūri ekspertai, verslininkai ir vizionieriai.
Verslas
Ko nežino bosas?
Ketvirtoji pramonės revoliucija arba „Pramonė 4.0“ į Lietuvą ateina pačiu laiku. Ji gali išspręsti darbo rinką kamuojančias problemas, tačiau pradėti teks nuo įmonių vadovų švietimo.
ŽYMA
SKAITMENIZACIJA