Meniu
Prenumerata

sekmadienis, birželio 4 d.

Pasaulis
RUSIJOS KARAS UKRAINOJE
Rytų Ukrainoje žuvo naujienų agentūros AFP žurnalistas Armanas Soldinas
Antradienį per raketų apšaudymą netoli Časiv Jaro Rytų Ukrainoje žuvo naujienų agentūros AFP žurnalistas Armanas Soldinas, jis buvo atsakingas už vaizdo medžiagą iš Ukrainos, pranešė incidentą matę AFP žurnalistai.
Pasaulis
RUSIJA
Rusijoje už šnipinėjimą sulaikytas „The Wall Street Journal“ žurnalistas
Rusijoje dėl šnipinėjimo sulaikytas JAV laikraščio „The Wall Street Journal“ reporteris, ketvirtadienį pranešė Rusijos valstybinės agentūros, remdamosi Rusijos saugumo tarnyba FSB.
Pasaulis
Ukrainoje nušautas amerikiečių žurnalistas
Kijevo šiaurės vakariniame priemiestyje Irpinėje sekmadienį buvo nušautas vienas JAV žurnalistas, o dar vienas buvo sužeistas, naujienų agentūrai AFP sakė
Pasaulis
REPRESIJOS
Baltarusijoje sulaikytas režimui nepalankaus naujienų portalo vyr. redaktorius A. Šota
Baltarusijoje ir toliau vyksta specialiųjų pajėgų bei teisėsaugos operacijos, nukreiptos prieš Aliaksandro Lukašenkos režimui nepalankius asmenis – sekmadienį buvo sulaikytas
Pasaulis
RUSIJA
Maskva: valstybės išdavyste įtariamas žurnalistas suimtas dviem mėnesiams
Maskvos teismas antradienį leido dviem mėnesiams suimti valstybės išdavyste įtariamą buvusį žurnalistą, Rusijos kosmoso agentūros vadovo patarėją Ivaną Safronovą.
Aktualijos
Tikslas pateisina priemones
Kai mes einame į kompromisus, raudonosios linijos peržengiamos ne tik žurnalistikoje, mano žurnalistas ir politikos analitikas Konstantinas von Eggertas. Interviu IQ apžvalgininkei Kotrynai Tamkutei jis sakė, kad Rusijoje profesionalumas šiandien prilygsta buvimui opozicijoje. Žurnalistų siūlomo profesionalumo šiai šaliai nereikia, o suvokimas, kad tavo žinios ir įgūdžiai nereikalingi, slegia ir demotyvuoja.
ŽYMA
ŽURNALISTAS