Meniu
Prenumerata

trečiadienis, kovo 22 d.

Verslas
LIETUVA IR TAIVANAS
„Teltonikos“ įkūrėjas A. Paukštys: taivanietiškų lustų gamybą tikimės pradėti po 5–6 metų
Lietuvos daiktų interneto prietaisų gamybos grupei „Teltonika IoT Group“ ir Taivano Pramonės technologijų tyrimų institutui trečiadienį pasirašius 14 mln. eurų vertės sutartį dėl pasidalijimo puslaidininkių lustų technologijomis, šių komponentų gamybą įmonė tikisi pradėti po penkerių–šešerių metų, sako „Teltonikos“ įkūrėjas ir prezidentas Arvydas Paukštys.
Verslas
2022-IEJI
Verslo ir darbuotojų atstovai apie 2022-uosius ir lūkesčius 2023-aisiais
Baigiantis 2022-iesiems BNS paklausė verslo ir darbuotojų atstovų, kuo išskirtiniai jiems buvo Rusijos karo prieš Ukrainą ir jo nulemtų iššūkių pažymėti metai ir kokių lūkesčių jie turi 2023-iesiems.
Verslas
VERSLAS
Ministerija: „Teltonika“ Vilniuje į technologijų parką investuos 96 mln. eurų
Lietuvos aukštųjų technologijų grupė „Teltonika“ į technologijų parką Vilniuje, Liepkalnyje, investuos 96 mln. eurų ir sukurs 700 darbo vietų.
Verslas
TOP500
Lietuviškų vienaragių raiteliai
Pasaulinėse milijardierių gretose vis dažniau aukščiausias vietas, išstūmę pramonininkus ir finansininkus, užima technologijų bendrovių savininkai. Kada Lietuvoje užsiauginsime savuosius?
Verslas
TECHNOLOGIJOS
„Teltonikos“ savininkas A. Paukštys: derybos su Taivano partneriais sunkios
Daiktų interneto prietaisų gamybos grupė „Teltonika IoT Group“ derasi su neįvardijama Taivano bendrove dėl bendro projekto Lietuvoje, tačiau nei galimų partnerių, nei projekto pobūdžio grupės savininkas kol kas neatskleidžia.
ŽYMA
ARVYDAS PAUKŠTYS