Meniu
Prenumerata

trečiadienis, rugpjūčio 10 d.

Komentarai
NU (arba Naisių universitetas, jei Mecenatas neprieštaraus)
Lietuva yra turtinga šalis. Sėkminga šalis. Ir labai laiminga. Kad ir kokius keistuolius į Seimą žmonės išrinktų, BVP, atlyginimai, miegamieji rajonai, vartojimas ir visi kiti gero gyvenimo atributai vis vien nepaliaujamai auga. Net krašto apsaugai tuoj rasim iš kur 2 proc. BVP sukrapštyti.
Aktualijos
Universitetų pertvarkos vingiai: Seimo „valstiečiai“ apipešiojo Vyriausybės planą
Seimo Švietimo ir mokslo komitetas (ŠMK) nusprendė, kad universitetų pertvarkos planas vyks „valstiečių“ lyderių registruoto siūlymo pagrindu.
Aktualijos
Ugdymo kokybės gerinimas – muilo burbulai
Švietimo profsąjungų atstovai žada rengti protesto akcijas, Lietuvos švietimo profesinės sąjungos pirmininkas Audrius Jurgelevičius. Ketvirtadienį susirinkę prie Švietimo ir mokslo ministerijos, jie reiškė nepasitenkinimą dėl vykdomų pertvarkų.
Komentarai
Valstietiška centralizacija
Valstiečių ir žaliųjų suburtos koalicinės Vyriausybės medaus mėnesiai baigėsi be didelių netikėtumų. Sudėtingesni, šiokia tokia politika dvelkiantys klausimai buvo atidėti kitam šimtadieniui.
Aktualijos
Švietimo ir mokslo ministerija siūlo LEU jungti prie Kauno universiteto
Lietuvos edukologijos universitetas (LEU) gali būti jungiamas prie kuriamo naujo Kauno universiteto, nors premjero sudaryta darbo grupė, vadovauta švietimo ministrės siūlė, kad LEU taptų Vilniaus universiteto dalimi.
Aktualijos
Vyriausybė kol kas neteikia Seimui universitetų pertvarkos plano
Vyriausybė pasitarime trečiadienį išklausė premjero sudarytos darbo grupės parengtų planų dėl aukštųjų mokyklų tinklo pertvarkos, bet sprendimas jį teikti Seimui
Aktualijos
Darbo grupė siūlo palikti keturis universitetus, bet valdantieji prievartos vengs
Lietuvoje turėtų veikti du tarptautinio lygio ir du technologijų universitetai, nutarė premjero Sauliaus Skvernelio sudaryta darbo grupė.
ŽYMA
AUKŠTOJO MOKSLO REFORMA