Meniu
Prenumerata

ketvirtadienis, gegužės 30 d.


Pasaulis
DUJOS
Azerbaidžanas gamtinių dujų eksportą šiemet padidino 23 proc.
Azerbaidžanas gamtinių dujų per 10 šių metų mėnesių eksportavo 23,1 proc. daugiau nei per tą patį laikotarpį pernai – 18,38 mlrd. kubinių metrų, skelbia Azerbaidžano žiniasklaida, remdamasi šalies muitinės duomenimis.
Pasaulis
KALNŲ KARABACHAS
Armėnija ir Azerbaidžanas sutarė nenaudoti jėgos ginčui dėl Kalnų Karabacho išspręsti
Armėnija ir Azerbaidžanas pirmadienį po Rusijos tarpininkaujamų derybų bendrame pareiškime „susitarė nenaudoti jėgos“ ginčui dėl Kalnų Karabacho teritorijos išspręsti.
Pasaulis
AZERBAIDŽANAS
Parlamento rinkimai – demokratijos spektaklis I. Alijevo režimui sustiprinti
Azerbaidžane sekmadienį vyksta pirmalaikiai parlamento rinkimai, kuriuos opozicija vadina apgaule, sustiprinsiančia prezidento Ilhamo Alijevo valdžią ir neatnešiančia jokių realių pokyčių.
Komentarai
SAUSIO ĮVYKIAI
Baku - Vilnius
Martyno Mažvydo bibliotekoje praėjusį pirmadienį pristatytas Agnės Marcinkevičiūtės dokumentinis filmas apie 1990 m. Baku žudynes pagal R. Dabruko ir kitų drąsių operatorių medžiagą.
Atradimai
Azerbaidžano ikrų diplomatija
Kaip autokratiniam režimui nukreipti užsienio valstybių dėmesį nuo žmogaus teisių pažeidimų ir nuslopinti opoziciją šalyje? Matthew Valencia išsiaiškino, kad Azerbaidžane tai pasiekiama organizuojant prabangius renginius ir užsiimant aukštos klasės lobizmu.
ŽYMA
BAKU