Meniu
Prenumerata

ketvirtadienis, birželio 13 d.


Verslas
„VEOLIA“ ARBITRAŽO BYLA
„Veolia“ Vilniui turi grąžinti 83 mln. eurų, savivaldybė „Veoliai“ – 27 mln. eurų
Vilniaus valdžia arbitražo byloje prisiteisė iš Prancūzijos energetikos koncerno „Veolia“ ir jo valdomos „Vilniaus energijos“ daugiau nei 83 mln. eurų
Pasaulis
IZRAELIO TEISMŲ REFORMA
Izraelio teismas pradėjo nagrinėti pirmąją bylą dėl B. Netanyahu teismų reformų
Izraelio Aukščiausiasis Teismas antradienį pradėjo nagrinėti pirmąją bylą dėl ministro pirmininko Benjamino Netanyahu vykdomos prieštaringai vertinamos teismų sistemos pertvarkos teisėtumo. Šios
Pasaulis
RUSIJA
A. Navalno bylos nagrinėjimas – už uždarų durų
Rusijos teismas pirmadienį nusprendė tęsti Kremliaus kritiko Aleksejaus Navalno, kalinamo dėl ekstremizmo, bylos nagrinėjimą už uždarų durų, dėl kurio jo įkalinimo laikas gali būti pratęstas dešimtmečiams.
Aktualijos
SAUSIO 13-OJI
Mirus M. Gorbačiovui, teismas nutraukė Vilniuje iškeltą bylą jo atžvilgiu
Maskvoje antradienį mirus paskutiniam Sovietų Sąjungos lyderiui Michailui Gorbačiovui, Vilniaus miesto apylinkės teismas nutraukė civilinę bylą dėl jo atsakomybės už Sausio 13-osios įvykius.
Aktualijos
KALTINIMAI KORUPCIJA
„MG Baltic“ korupcijos bylos finalas: nepasitvirtino nė vienas kaltinimas
Iškart po Velykų Vilniaus apygardos teismas užbaigė politinės korupcijos bylą, kuri visai pagrįstai kartais pavadinama šimtmečio korupcijos byla – vienos
Aktualijos
SAUSIO 13-OSIOS BYLA
R. Povilaitis nori bylinėtis su M. Gorbačiovu civiline tvarka
Tėvo per Sausio 13-osios įvykius netekęs vilnietis Robertas Povilaitis ketina bylinėtis su buvusiu sovietų sąjungos prezidentu Michailu Gorbačiovu dėl jam
Aktualijos
BYLA
R. Paksas ir G. Vainauskas pripažinti kaltais dėl prekybos poveikiu
Lietuvos apeliacinis teismas penktadienį buvusiam „tvarkiečių“ lyderiui, per apkaltą pašalintam prezidentui Rolandui Paksui skyrė lygtinę trejų metų laisvės atėmimo bausmę, o „Lietuvos ryto“ žiniasklaidos grupės vadovui Gedvydui Vainauskui – 26,3 tūkst. eurų baudą. 
Pasaulis
BYLA
JAV pareiškė kaltinimus dėl kibernetinių atakų 6 rusų karinės žvalgybos nariams
Šešiems Rusijos karinės žvalgybos agentūros GRU nariams Jungtinėse Valstijose pateikti kaltinimai dėl pasaulinių kibernetinių atakų, įskaitant bandymą 2017 metais sutrikdyti rinkimus Prancūzijoje, pirmadienį paskelbė Teisingumo departamentas.
The Economist
INTERSEKSUALAI IR SPORTAS
Caster Semenyos byla ir jos reikšmė moterų sportui
Labai specifinė nutartis dėl labai ypatingos bėgikės gali atsiliepti ne tik lengvajai atletikai
Aktualijos
Politologė: korupcija įtariamas E. Masiulis kreipia ugnį nuo savęs
Buvęs Liberalų sąjūdžio vadovas Eligijus Masiulis ėmėsi gynybos taktikos – bando nukreipti ugnį nuo savęs ir kol kas tai daro sėkmingai, mano Mykolo Romerio universiteto politologė Rima Urbonaitė, komentuodama paviešintą elektroninį E. Masiulio susirašinėjimą su prezidente Dalia Grybauskaite.
Aktualijos
Viešai prakalbęs Eligijus Masiulis piktinasi, kad paskolos susitarimas nebuvo įtrauktas į bylą
Buvęs Liberalų sąjūdžio vadovas Eligijus Masiulis atmeta politinės korupcijos byloje jam pateiktus kaltinimus ir sako, kad prokurorai byloje neįtraukė jo kaltę paneigiančių įrodymų.
Aktualijos
Garsioji „MG Baltic“ byla pasiekė teismą – kaltinimai sudaro 450 puslapių
Buvęs koncerno „MG Baltic“ viceprezidentas Raimondas Kurlianskis kaltinamas dalijęs kyšius politikams už poveikį priimant įvairius įstatymus, nulemiant viešųjų pirkimų laimėtojus, skiriant pareigūnus, antradienį paskelbė teisėsauga.
Verslas
Byloje dėl duomenų vagystės iš klinikos sulaikyta įtariamųjų
Ikiteisminiame tyrime dėl duomenų vagystės iš klinikos „Grožio chirurgija“ trečiadienį Kaune sulaikyti trys įtariamieji, spaudos konferencijoje ketvirtadienį pranešė policijos generalinio komisaro pavaduotojas Edvardas Šileris.
ŽYMA
BYLA