Meniu
Prenumerata

trečiadienis, rugsėjo 28 d.

Pasaulis
WIKILEAKS SKANDALAS
Buvęs CŽV programuotojas nuteistas už JAV kibernetinių priemonių nutekinimą
Vienas buvęs JAV Centrinės žvalgybos valdybos programuotojas trečiadienį buvo Niujorko federalinio teismo pripažintas kaltu dėl vertingiausių šios agentūros kibernetinio šnipinėjimo
Pasaulis
CŽV vadovas: V. Putinas „nemano galintis leisti sau pralaimėti“ Ukrainoje
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas mano negalintis leisti sau pralaimėti Ukrainoje ir intensyvina karą, bet nėra požymių, kad jis rengtųsi panaudoti taktinius branduolinius ginklus, šeštadienį sakė JAV Centrinės žvalgybos valdybos (CŽV) direktorius Williamas Burnsas.
Aktualijos
Europos Žmogaus Teisių Teismas: Lietuvoje ir Rumunijoje veikė slapti CŽV kalėjimai
Europos Žmogaus Teisių Teismas (EŽTT) ketvirtadienį paskelbė, kad Lietuvoje ir Rumunijoje praeitame dešimtmetyje veikė slapti JAV Centrinės žvalgybos valdybos (CŽV) kalėjimai įtariamiesiems terorizmu laikyti.
Aktualijos
Strasbūro teismas kitą savaitę skelbs sprendimą dėl spėjamo CŽV kalėjimo Lietuvoje
Europos Žmogaus Teisių Teismas kitą savaitę skelbs sprendimą dėl įtarimų, kad Lietuvoje 2005–2006 metais galėjo veikti slaptas amerikiečių kalėjimas, kuriame kalinti įtariamieji terorizmu.
The Economist
Valstybės randa naujų būdų žudyti priešus užsienyje
Taip pat pateikia naujų juridinių pateisinimų
Aktualijos
Lygesnė už lygius
JAV ir pasauliui Hillary Clinton pergalė prezidento rinkimuose neabejotinai būtų geresnis ir saugesnis scenarijus, tačiau ji tikrai nėra tobula politikė.
ŽYMA
CŽV