Meniu
Prenumerata

antradienis, balandžio 16 d.


Komentarai
KOMENTARAS
Geopolitikos poveikis verslui – ar esame pasirengę 2024-iesiems?
Šiemet pasaulyje laukia rinkimų banga, permainos galios centruose, didesnis susiskaldymas ir rizika, kad dirbtinis intelektas taps dar viena kibirkštimi ir taip įkaitusiame pasaulyje. Lietuva bus viso šio paveikslo dalimi – mūsų taip pat laukia rinkimai ir pokyčiai, kuriuos verslas privalės sugretinti su Europoje ir pasaulyje vykstančiais procesais ir priimti svarbius sprendimus.
Komentarai
KOMENTARAS
Kodėl Lietuva patinka investuotojams?
Nors priešakyje Baltijos šalių ekonomikos laukia išbandymai, tačiau didelė dalis investuotojų tiki, jog regiono patrauklumas didės. Kuo pagrįsti investuotojų lūkesčiai
Komentarai
KOMENTARAS
Žaliųjų permainų kaina – 800 mlrd. dolerių. Kiek investuos Lietuva?
Naujausias, jau 60-tą kartą EY atliktas tarptautinis tyrimas RECAI (angl. Renewable Energy Country Attractiveness Index) rodo, kaip pasaulyje vyksta atsinaujinančios
Verslas
INVESTICIJOS
Lietuva pagal investicinį patrauklumą Europoje nukrito į 21 vietą
Lietuva pagal pritrauktus tiesioginių užsienio investicijų (TUI) projektus smuktelėjo žemyn ir šiemet iškrito iš investicijoms patraukliausių Europos šalių dvidešimtuko, rodo profesinių paslaugų bendrovės „EY“ Europos investicinio patrauklumo tyrimas.
Komentarai
Menkos kovotojų su korupcija gretos
Darbuotojai Lietuvoje yra vieni ištikimiausių ir lojaliausių, o už įmonės interesus jiems svarbesnė nebent asmeninė karjera. Jie greičiau užsimerks ir pateisins vadovus, verslo tikslų siekiančius ne visai teisėtomis priemonėmis, ir patys be skrupulų imsis korupcinių veiksmų, jeigu tai atvers galimybes kilti karjeros laiptais.
ŽYMA
EY