Meniu
Prenumerata

pirmadienis, spalio 2 d.


Pasaulis
KAMBODŽA
Kambodžos parlamentas naujuoju premjeru paskelbė Hun Seno sūnų
Kambodžos parlamentas antradienį naujuoju ministru pirmininku išrinko ilgamečio lyderio Hun Seno vyriausiąjį sūnų, taip užtvirtindamas dinastinį valdžios perdavimą po praėjusį
Pasaulis
KAMBODŽA
Kambodžos karalius naujuoju premjeru paskyrė Hun Seno sūnų
Naujuoju Kambodžos lyderiu pirmadienį karalius paskyrė Hun Manetą, faktiškai perėmusį šį postą iš beveik keturis dešimtmečius valdžiusio tėvo. Praėjus kelioms dienoms
Pasaulis
KINIJA IR JAV
JAV ir Kinijos gynybos vadovai susitiko Kambodžoje
Jungtinių Valstijų gynybos sekretorius Lloydas Austinas antradienį Kambodžoje susitiko su kolega iš Kinijos Wei Fenghe, abiem šalims siekiant suvaldyti įtampą.
Pasaulis
KINIJA IR TAIVANAS
ASEAN ministrai: įtampa dėl Taivano gali įžiebti „atvirų konfliktų“
Pietryčių Azijos šalių užsienio reikalų ministrai ketvirtadienį perspėjo, kad didėjanti priešprieša dėl Taivano gali įžiebti „atvirų konfliktų“, Kinijai pradėjus didelio masto karines pratybas prie šios salos krantų.
Vietovardžiai
Prekyba kūnu bei iliuzijomis: kita Tailando ir Kambodžos pusė
Kambodža ir Tailandas pasaulyje garsėja ne tik įstabiomis šventyklomis bei egzotiška gamta, bet ir klestinčia sekso pramone. Astra Petkūnaitė susitinka keletą sektoriaus atstovių ir išgirsta visiškai skirtingus požiūrius į šią finansiškai pelningą, bet skaudžių moralinių klausimų keliančią veiklą.
Kultūra
Kinas mirties laukuose
Kurti filmą apie Kambodžos pastarųjų dešimtmečių istoriją sudėtinga. Tai, kad jo ėmėsi režisierės kelią pasirinkusi buvusi garsi kino aktorė, apskritai stebina. Angelina Jolie pasakoja Jonui Fasmanui, kaip genocidas virsta kinu.
Aktualijos
Indokinija kibirkščiuoja: Kambodža ultimatumu davė Laosui šešias dienas
Balandį įvykusį ir besitęsiantį incidentą Kambodža ketina spręsti griežtai – penktadienį jos vyriausybė paskelbė ultimatumą kaimyniniam Laosui dėl sieną kirtusių ir pasienio rajoną užėmusių šios šalies karių. Pnom Penis davė šešias dienas juos atitraukti.
ŽYMA
KAMBODŽA