Meniu
Prenumerata

penktadienis, rugsėjo 30 d.

Aktualijos
SANKCIJOS RUSIJAI
A. Anušauskas: norint gauti prieglobstį Lietuvoje, šaukimo į Rusijos kariuomenę nepakanka
Mobilizacijos vengiantiems rusams nepakaks šaukimo į kariuomenę, norint gauti prieglobstį Lietuvoje, sako krašto apsaugos ministras.
Aktualijos
MIGRACIJOS KRIZĖ
„Amnesty International“ siūlo stabdyti apgręžimo politiką, paleisti neteisėtus migrantus
Žmogaus teisių gynimo organizacija „Amnesty International“ pirmadienį sukritikavo Lietuvos pareigūnų veiksmus tvarkantis su pernai kilusia migracijos krize ir pasiūlė sustabdyti
Pasaulis
LENKIJA IR BALTARUSIJA
Prie sienos su Baltarusija patruliavęs lenkų karys dezertyravo ir paprašė ten prieglobsčio
Vienas lenkų karys, patruliavęs prie Europos Sąjungos rytinės sienos su Baltarusija, dezertyravo ir paprašė ten politinio prieglobsčio, penktadienį pranešė Lenkijos
Pasaulis
Lenkija suteikė humanitarinę vizą prieglobsčio prašančiai baltarusių olimpinei atletei
Lenkija suteikė humanitarinę vizą baltarusių olimpinei atletei Kryscinai Cimanouskajai, teigiančiai, kad jos komanda mėgino priversti ją išvykti iš Japonijos, pirmadienį pranešė Lenkijos užsienio reikalų ministro pavaduotojas.
Aktualijos
KAIMYNAI
Į Lietuvą dėl humanitarinių priežasčių atvykti leista 674 baltarusiams
Ypatingais humanitariniais tikslais į Lietuvą atvykti iš viso leista 674 Baltarusijos piliečiams, pirmadienį pranešė Vidaus reikalų ministerija (VRM).
Verslas
PRIEGLOBSTIS
Į Lietuvą atvykti norinčias Baltarusijos IT įmones stabdo teisinės kliūtys
Galimybėmis persikelti į Lietuvą domisi daugiau nei pusšimtis Baltarusijos informacinių technologijų (IT) įmonių, tačiau to kol kas padaryti negali dėl teisinių kliūčių, teigia valstybinės agentūros „Investuok Lietuvoje“ vadovas Mantas Katinas.
ŽYMA
PRIEGLOBSTIS