Meniu
Prenumerata

penktadienis, birželio 2 d.

Aktualijos
SKAIDRINAM
V. Matijošaitis ir Kauno vicemerai per kadenciją išleido maksimalią savivaldos lėšų sumą – kiekvienas per 43 tūkst. eurų
Ketvirtadienį paviešintos tarybos narių veiklai skirtų lėšų 2019-2023 m. ataskaitos rodo, kad Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis ir vicemerai Andrius Palionis bei Mantas Jurgutis per pastarąją kadenciją išleido po maksimalią sumą – kiekvienas per 43 tūkst. erų.
Verslas
VIČIŪNAI
„Vičiūnų“ fabrikas Sovetske pernai uždirbo 25 mln. eurų – triskart daugiau nei užpernai
Kauno mero Visvaldo Matijošaičio ir jo verslo partnerio Liudo Skieraus valdomos „Vičiūnų grupės“ parduodamas fabrikas Sovetske, Kaliningrado srityje, pernai uždirbo
Aktualijos
KAUNAS
Kaune kadenciją pradedant naujai tarybai, vadovauti liks ta pati komanda, koalicijos nebus
Kaune antradienį prisieks naujos sudėties taryba ir meras, trečią kadenciją perrinktas Visvaldas Matijošaitis toliau dirbs su ta pačia komanda.
Aktualijos
SAVIVALDOS RINKIMAI
Rinkimai Kaune: su V. Matijošaičio statybų kranais konkurentai varžosi dėmesiu žmonėms
Kauno meras Visvaldas Matijošaitis, kalbėdamas apie savo įdirbį mieste, mėgsta skaičiuoti virš jo iškilusius kranus: jie politikui simbolizuoja progresą ir geras sąlygas verslui.
Aktualijos
KAUNAS
VTEK pradėjo tyrimą dėl galimo V. Matijošaičio interesų konflikto Kauno savivaldybėje
Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) ketvirtadienį pradėjo tyrimą dėl Kauno mero Visvaldo Matijošaičio galimo interesų konflikto, jo vadovaujamai savivaldybės komisijai sprendžiant mero šeimos sklypų privatizavimo klausimus.
Verslas
VERSLAS
Siekdama gauti didesnę europinę paramą „Vičiūnų“ įmonių grupė steigė smulkias bendroves
Kauno mero Visvaldo Matijošaičio valdoma „Vičiūnų“ įmonių grupė steigė smulkias bendroves, siekdama gauti didesnę europinę paramą, kuri siekė apie 4 mln. eurų, pranešė LRT.
Aktualijos
KAUNAS
STT: po žemės atkūrimo Kaune 185 sklypai sutelkti penkių asmenų grupių rankose
Po žemės atkūrimo Kaune 185 sklypai sutelkti penkių asmenų grupių rankose, antra stambiausių – susijusi su Kauno mero Visvaldo Matijošaičio šeima, antradienį Seimo Kaimo reikalų komitete sakė Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) atstovė.
Aktualijos
KAUNAS
V. Matijošaitis varžysis dėl trečios kadencijos Kauno mero poste
Kauno meras Visvaldas Matijošaitis penktadienį paskelbė, kad varžysis dėl trečiosios kadencijos šiame poste. „Esu principingas žmogus. Niekada nedarau lengvabūdiškų žingsnių, o
Verslas
PREKYBA RUSIJOJE
V. Matijošaitis sako besijaučiantis nejaukiai dėl „Vičiūnų grupės“ mokamų mokesčių Rusijai
Vienas iš „Vičiūnų grupės“ savininkų Kauno meras Visvaldas Matijošaitis sako, kad jaučiasi nejaukiai dėl grupės Rusijai mokamų mokesčių, nors Kaliningrade šios sumos, anot jo, nėra didelės.
Verslas
VERSLAS RUSIJOJE
„Vičiūnų grupė“ iš Rusijos žada pasitraukti per 4 mėnesius
Viena didžiausių Lietuvos maisto gamybos grupių „Vičiūnų grupė“ verslą Rusijoje galutinai nutrauks per tris-keturis mėnesius, teigia jos vadovas Šarūnas Matijošaitis.
Aktualijos
MATIJOŠAIČIO „VIČIŪNAI“
G. Nausėda: nuomonę apie V. Matijošaičio verslą Rusijoje turėtų pasakyti kauniečiai
Nuomonę apie Kauno miesto mero Visvaldo Matijošaičio verslą Rusijoje turėtų pasakyti kauniečiai, teigia prezidentas Gitanas Nausėda.
Verslas
KARAS IR VERSLAS
Prekybos tinklai neplanuoja boikotuoti „Vičiūnų grupės“ produkcijos
Prekybos tinklai boikotuoti „Vičiūnų grupės“ produkcijos, kurią įmonė gamina ir Rusijoje, neketina. Jie teigia, kad palaiko Ukrainą, tačiau kartu ir
Aktualijos
SANKCIJOS RUSIJAI
Kauno savivaldybė nutraukė partnerystę su Sankt Peterburgu ir Karaliaučiumi
Į neeilinį posėdį ketvirtadienį susirinkusi Kauno miesto savivaldybės taryba dėl Kremliaus pradėto karo Ukrainoje nutraukė bendradarbiavimo sutartis su Rusijos miestais Sankt Peterburgu ir Karaliaučiumi.
Aktualijos
REITINGAI
G. Nausėda lieka palankiausiai vertinamu politiku
Prezidentas Gitanas Nausėda lieka palankiausiai vertinamas šalies politikas, nors jo reitingas pamažu artėja prie 50 proc. ribos, rodo laikraščio „Lietuvos
Verslas
VIEŠBUČIŲ RINKA
PST vadovas: sustabdytos „Hilton“ statybos gali ketvirtadaliu sumažinti įmonės pajamas
Kauno mero Visvaldo Matijošaičio bendrovės „Vičiūnų grupė“ sprendimas dėl krizės pristabdyti antro „Hilton“ viešbučio Vilniuje statybas turės neigiamos įtakos jo  rangovo Panevėžio statybos tresto (PST) pajamoms.
ŽYMA
VISVALDAS MATIJOŠAITIS