Meniu
Prenumerata

pirmadienis, gegužės 27 d.


IQ Tema
Virginijus Sinkevičius. Estafetė
Mindaugą pakeitė Virginijus. Tiek tų permainų.
Aktualijos
Naujasis Ūkio ministerijos V. Sinkevičius – kas jis toks?
Apie naują kandidatą į ūkio ministrus Virginijų Sinkevičių visuomenė iki šiol žinojo gana mažai. Tačiau valdantiesiems jo kandidatūrą pasiūlius į ministrus, parlamentaras atsidūrė po padidinamuoju stiklu. 27-erių vyras gali tapti jauniausiu ministru po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo.
Verslas
Sprendimų paieškos: kaip padidinti investicijas į mokslinius tyrimus?
Ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius su naująja Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) vadove Edita Janušiene aptars galimybę mažinti administracinę naštą verslui.
Verslas
Nulinis pelno mokestis galėtų būti taikomas reinvesticijoms, praneša Ūkio ministerija
Finansų ministerijai parengus mokesčių pakeitimus, Ūkio ministerija siūlo keisti įmonių pelno apmokestinimo sistemą – jį apmokestinti tik tuo atveju, kaip pelnas yra paskirstomas akcininkams.
Aktualijos
Valstybės valdomų įmonių skiriama parama bus ribojama
Trečiadienį ūkio ministras pateikė siūlymą riboti valstybės valdomų įmonių skiriamą paramą. Nauja tvarka esą užtikrins skaidrumą.
Aktualijos
Norintiems išlikti konkurencingiems versle – technologijų būtinybė
Vienbalsiai sutariama, kad didelio poveikio technologijos (DPT) gali paskatinti ekonomikos proveržį, padidinti produktyvumą, paspartinti inovatyvių produktų gamybą. Tačiau Lietuvos įmonės į jas vis dar nedrąsiai investuoja. Kodėl taip yra ir ko galime pasimokyti iš gerųjų pavyzdžių?
ŽYMA
ŪKIO MINISTERIJA