Meniu
Prenumerata

sekmadienis, gegužės 19 d.


Aktualijos
LIETUVA
A. Armonaitė: nereikėtų gąsdinti ir išvyti į Lietuvą nuo režimo pabėgusių baltarusių
Lietuvos politikams ketinant vėl svarstyti griežtesnius ribojimus į šalį atvykstantiems Baltarusijos piliečiams, ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė sako, kad
Aktualijos
NEPOTIZMO ŠEŠĖLIAI
Prezidentas į žmonos sesers karjeros ir Laisvės partijos „bebrų“ palyginimą: aš tą pačią dieną atsistatydinčiau
Prezidentas Gitanas Nausėda toliau laikosi nuomonės, kad ekonomikos ir inovacijų ministrė bei Laisvės partijos vadovė Aušrinė Armonaitė turėtų trauktis po
Aktualijos
LIETUVA IR TAIVANAS
A. Armonaitė: tikimės, kad prekyba su Taivanu plėsis
Lietuvai pirmadienį atidarius prekybos atstovybę Taipėjuje, ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė tikisi didesnių tarpusavio prekybos tempų.
Pasaulis
LIETUVA
A. Armonaitė: pašalinti R. Pocių iš VST vadovų buvo teisingas sprendimas
Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė sako, kad pašalinti Ričardą Pocių iš Viešojo saugumo tarnybos (VST) vadovų buvo teisingas Vyriausybės sprendimas.
Aktualijos
EKONOMIKA IR INOVACIJOS
A. Armonaitė: Lietuvos gyvybės mokslų pramonė po 8 metų galėtų pasivyti Singapūrą
Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė sako, kad Lietuva turi visas sąlygas tapti globalia gyvybės mokslų pramonės lydere ir pagal jos sukuriamą bendrąjį vidaus produktą (BVP) susilyginti su Singapūru. Anot jos, šalis yra bene vienintelė Europos Sąjungos valstybė, kur šis sektorius jau beveik dešimtmetį auga dviženkliais skaičiais.
Finansai ir investavimas
FINANSAI
Vyriausybė iš esmės pritarė MMA ir NPD didinimui
Vyriausybė trečiadienį pasitarime iš esmės pritarė, kad minimali mėnesio alga (MMA) nuo kitų metų būtų didinama 15 proc. (110 eurų) iki 840 eurų, o neapmokestinamasis pajamų dydis (NPD) – beveik 16 proc. (85 eurais) iki 625 eurų.
Verslas
ACHEMA
A. Armonaitė: stabdoma „Achema“ galėtų pasinaudoti 100 mln. eurų fondo parama
Ekonomikos ir inovacijų ministrė sako, kad stabdoma Jonavos azoto trąšų gamintoja „Achema“ galėtų pasinaudoti šimtamilijoninio fondo parama. Aušrinės Armonaitės teigimu, tiek įmonei, tiek visam regionui galėtų būti skirta iki 100 mln. eurų paramos perorientuoti veiklą ir tapti labiau „žalia“.
Verslas
METALO INDUSTRIJA
Jonavoje atidaroma „Aluflam“ aliuminio profilių gamykla
Ketvirtadienį Jonavoje atidaroma Skandinavijos kapitalo grupės „Aluflam“ aliuminio profilių gamykla „Aluflam Extrusion“.
Finansai ir investavimas
INVESTICIJOS
A. Armonaitė: dėl pašlijusių santykių su Kinija investuotojai neišeina
Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė sako nežinanti atvejų, kad dėl pašlijusių santykių su Kinija iš Lietuvos trauktųsi investuotojai. „Yra pasirodžiusios
ŽYMA
ARMONAITĖ