Meniu
Prenumerata

antradienis, spalio 3 d.


IT ir transportas
IŠMANIEJI LAIKRODŽIAI
„Huawei Watch 4 Pro“: klasikos ir išmanumo kaktomuša
Birželio pabaigoje Lietuvoje pradėta prekyba 4 serijos „Huawei“ išmaniaisiais laikrodžiais. Išbandome brangiausią jo versiją „Watch 4 Pro“. Ar šis laikrodis
Reiklus pirkėjas
AKSESUARAI
Karštos tendencijos iš 2015-ųjų
Turbūt pats nepalankiausias užsiėmimas yra prognozavimas. Jeigu dabar galiotų viduramžių tvarka, daugybė įvairių sričių prognozuotojų savo gyvenimą baigų laužuose. Todėl Vidas Rachlevičius imasi ne prognozuoti, o kalbėti apie tendencijas.
Verslas
Kaip neapgauti savęs renkantis laikrodį?
Brangus laikrodis rodo statusą? Tūkstančių vertės aksesuaras ant riešo – ne juokas (jeigu tai originalas, o ne padirbinys), tačiau ne kiekvienam to reikia. Svarbiausia – neapgaudinėti savęs ir nesivaikyti trumpalaikių mados vėjų ar neva statusą pakeisiančio papuošalo. O ypač – nepasikliauti kopijomis.
Reiklus pirkėjas
Mano vardas... tik tak
Vardiniai koldūnai, padažai, duona, apatinis trikotažas – suvalgei, sudėvėjai ir pamiršai, bet brangus laikrodis išlieka dešimtmečius ar net kelias kartas. Vidas Rachlevičius aiškinasi, kieno vardą galima segėti ant riešo.
Reiklus pirkėjas
Miniatiūrinės ambicijos
Ciferblatas yra laikrodžio veidas. Jis gaudo, vilioja ir kausto žvilgsnį, kuria aksesuaro įspūdį. Vidas Rachlevičius žvelgia pro laikrodininkų lupas į išskirtinius meno kūrinius.
Reiklus pirkėjas
Naujiems klientams – nauji dirgikliai
Nors Šveicarijos aukštos klasės laikrodžių pramonė yra lyg konservatyvi, permainų nemėgstanti pagyvenusi dama, ji tai pakeičia makiažą, tai pasitrumpina sijoną, pasigilina iškirptę. Kodėl?
Kultūra
Aukso vertės sekundės
Jei nešioji „Rolex“ laikrodį, dar nereiškia, kad tavo skonis geras ir apskritai ką nors išmanai apie tuos prietaisus, sako žurnalistas ir prabangių laikrodžių žinovas Arielis Adamsas. Jis Andriui Matuliauskui pasakoja apie savitus šių aksesuarų pasaulio dėsnius.
ŽYMA
LAIKRODŽIAI