Meniu
Prenumerata

trečiadienis, gegužės 29 d.


Finansai ir investavimas
BANKAI
Bankų asociacija: naujas VMI išaiškinimas dėl solidarumo įnašo kelia sumaištį
Likus kelioms dienoms iki primojo solidarumo įnašo mokėjimo, Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) atšaukė ankstesnius išaiškinimus dėl jo apskaičiavimo ir pateikė naują, kuris kelia neaiškumų, penktadienį pranešė Lietuvos bankų asociacija (LBA).
Finansai ir investavimas
BANKŲ SOLIDARUMO MOKESTIS
Bankai prašo nepritarti solidarumo įnašui: jį reglamentuojantis įstatymas negali būti priimtas demokratinėje valstybėje
Lietuvos bankų asociacija (LBA) prašo Seimo nepritarti naujajam bankų bei investuotojų mokesčiui, vadinamu solidarumo įnašu. Asociacijos įsitikinimu, jį reglamentuojantis įstatymas negali būti priimtas teisinėje ir demokratinėje valstybėje.
Finansai ir investavimas
SOLIDARUMO MOKESTIS
LBA dėl siūlomo naujo mokesčio bankams kreipiasi į Europos Komisiją
Lietuvos bankų asociacija (LBA) įstatymų projektus dėl siūlomo naujo mokesčio bankams vertina kaip iš esmės nepriimtinus. Ji prašo rengėjų pratęsti pastabų teikimo terminą, mat po projektų pateikimo jau atsirado naujų aplinkybių, ir kreipiasi į Europos Komisiją.
Finansai ir investavimas
FINANSINIS RAŠTINGUMAS
Lietuvos finansinio raštingumo indeksas: situacija gerėja, tačiau progresas per lėtas
Lietuvių žinios apie finansus ir jų valdymą vis dar yra nepakankamos, o progresas finansinio raštingumo srityje – per lėtas, rodo Lietuvos bankų asociacijos (LBA) užsakymu bendrovės „Spinter tyrimai“ atliktas tyrimas, antradienį pranešė LBA.
Aktualijos
KORUPCIJA
LBA vadovas M. Zalatorius traukiasi iš posto
Įtarimų korupcija sulaukęs Lietuvos bankų asociacijos (LBA) vadovas Mantas Zalatorius traukiasi iš posto. Teisėsaugai birželį pareiškus įtarimų, M. Zalatorius buvo laikinai nušalintas nuo pareigų. 
ŽYMA
LIETUVOS BANKŲ ASOCIACIJA