Meniu
Prenumerata

antradienis, gegužės 24 d.

Pasaulis
RINKIMAI PRANCŪZIJOJE
E. Macrono kova dėl išlikimo: bus sunkiau, nei tikėtasi
Nors šiandien vykstančiuose rinkimuose prezidentas Emmanuelis Macronas ir laikomas favoritu, jo persvara prieš Marine Le Pen sumažėjo. Žinoma, kad
Aktualijos
E. Macronas išrinktas Prancūzijos prezidentu
Proeuropietiškų centristinių pažiūrų Emmanuelis Macronas sekmadienį didele persvara laimėjo antrąjį Prancūzijos prezidento rinkimų ratą ir įveikė kraštutinių dešiniųjų pažiūrų varžovę Marine Le Pen, rodo pirminės prognozės.
Aktualijos
Pretendentui į Prancūzijos prezidentus E. Macronui – kibernetinis kirtis
Kandidato į Prancūzijos prezidentus Emmanuelio Macrono kampanijos komanda, internete pasirodžius tūkstančiams jos vidaus susirašinėjimo dokumentų, penktadienį patvirtino, kad patyrė „didžiulę ir koordinuotą įsilaužimo ataką“, ir pasmerkė bandymą „destabilizuoti demokratiją“.
Komentarai
Kodėl investuotojams svarbūs Prancūzijos prezidento rinkimai?
Gegužės 7 dieną viso pasaulio akys bus nukreiptos į Prancūziją, kur vyks antrasis prezidento rinkimų turas. Prancūzai rinksis iš dviejų kandidatų: Marine Le Pen iš kraštutinės dešiniosios partijos „Nacionalinis frontas“, kuri neslepia prorusiškų pažiūrų, ir buvusio šalies ekonomikos ministro, judėjimo „Pirmyn!“ lyderio, socialliberalo Emmanuelio Macrono.
Komentarai
Rinkimai Prancūzijoje: ar ne per anksti džiaugtis?
Emmanuelis Macronas surinko daugiausia balsų pirmame Prancūzijos prezidento rinkimų ture ir toliau kovos su euroskeptike Marine Le Pen. Nors dauguma rinkų dalyvių tikisi E. Macrono pergalės, skelbti populizmo pralaimėjimą dar per anksti.
ŽYMA
PRANCŪZIJOS PREZIDENTO RINKIMAI