Meniu
Prenumerata

sekmadienis, kovo 26 d.

Pasaulis
RUSIJA IR VOKIETIJA
V. Putinas ir O. Scholzas pirmąkart nuo rugsėjo vidurio surengė telefonines derybas
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ir Vokietijos kancleris Olafas Scholzas penktadienį, pirmąkart nuo rugsėjo vidurio, kalbėjosi telefonu, pranešė Maskva ir Berlynas.
NT ir energetika
ELEKTROS RINKA
O. Scholzas siekia, kad elektros rinkos reformos būtų įgyvendintos jau iki šios žiemos
Vokietijos kancleris Olafas Scholzas antradienį pareiškė trokštantis skubesnių reformų elektros rinkoje, kad sumažėtų spaudimas vartotojams ir įmonėms artėjant žiemai.
Pasaulis
VOKIETIJA
Ekskancleris G. Schroederis patraukė Bundestagą į teismą dėl privilegijų panaikinimo
Buvęs kancleris Gerhardas Schroederis patraukė Vokietijos parlamentą į teismą už sprendimą panaikinti kai kurias jo oficialias privilegijas, turėtas po pasitraukimo iš posto, dėl jo ryšių su Rusijos energetikos milžinėmis, penktadienį pranešė jo advokatas.
NT ir energetika
ENERGETIKA
O. Scholzas: Vokietijai "būtų prasmės" pratęsti dar veikiančių atominių elektrinių darbą
Vokietijos kancleris Olafas Scholzas trečiadienį sakė, kad jo šaliai „būtų prasmės“ pratęsti šiuo metu veikiančių atominių elektrinių darbą, didžiausiai Europos
Pasaulis
VOKIETIJA
Vokietijos socialdemokratai ėmėsi šalinti iš partijos G. Schroederį
Vokietijos valdantieji socialdemokratai ketvirtadienį inicijavo procedūrą, galinčią nulemti buvusio kanclerio Gerhardo Schroederio pašalinimą iš partijos dėl jo glaudžių ryšių su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu ir rusų energetikos bendrovėmis.
Pasaulis
RUSIŠKŲ KROVINIŲ TRANZITAS PER LIETUVĄ
O. Scholzas ragina atsižvelgti į Rusiją taikant sankcijas tranzitui į Kaliningradą
Vokietijos kancleris Olafas Scholzas mano, kad Europos Sąjungos (ES) sankcijos rusiškų krovinių tranzitui per Lietuvą į Kaliningradą turėtų būti taikomos
Aktualijos
NATO
G. Nausėda: Rusija sulaužė per daug tabu, ji turi būti pripažinta ilgalaike grėsme NATO
Rusija sulaužė pernelyg daug tabu, todėl NATO turėtų šią šalį vertinti kaip ilgalaikę grėsmę, teigia prezidentas Gitanas Nausėda.
Aktualijos
VIZITAS
O. Scholzo vizitas Vilniuje: tikimasi paramos dėl NATO brigadų
Lietuvai ir kitoms Baltijos šalims siekiant tarptautinių NATO batalionų transformacijos į brigadas, Vilniuje antradienį lankosi Vokietijos kancleris Olafas Scholzas.
Pasaulis
RYŠIAI SU RUSIJA
Buvusiam Vokietijos kancleriui G. Schroederiui gresia tyrimas dėl ryšių su Rusija
Buvusiam Vokietijos kancleriui Gerhardui Schroederiui gresia tyrimas dėl jo glaudžių ryšių su Rusijos vyriausybe, antradienį pranešė vokiečių prokuratūra.
ŽYMA
VOKIETIJOS KANCLERIS