Meniu
Prenumerata

pirmadienis, birželio 5 d.

Aktualijos
Identifikuoti ataką Londone įvykdę užpuolikai
Khuramas Buttas ir Rachidas Redouane'as – du iš trijų šeštadienį Londone įvykusios atakos kaltininkai, pranešė Didžiosios Britanijos kovos su terorizmu policijos vadovas Markas Rowley.
Aktualijos
IS prisiėmė atsakomybę už išpuolius Londone
Džihadistų judėjimas „Islamo valstybė“ (IS) teigia esanti atsakinga už sekmadienį įvykdytus išpuolius Londone. Tai pranešė grupuotės propagandos agentūra „Amaq“.
Aktualijos
Pasaulio lyderiai reiškia pasipiktinimą išpuoliu Londone
Solidarumą su Didžiąja Britanija reiškiantys pasaulio šalių lyderiai, piktinasi teroro išpuoliu Londone ir teigia, jog tokiems veiksmams nėra pateisinimo.
Aktualijos
Teroro ataka Londone: 7 žuvę, 50 sužeistų (atnaujinta)
Per išpuolį žuvo šeši žmonės, o dar beveik 50 sužeistųjų gydomi ligoninėse. Užpuolikai iš pradžių mikroautobusu rėžėsi į ant Londono tilto buvusius žmones, o vėliau peiliais ėmė badyti žmones šalia esančiuose baruose ir restoranuose.
Verslas
„British Airways“ atšaukė visus skrydžius iš dviejų didžiausių Londono oro uostų
Jungtinės Karalystės oro skrydžių bendrovės „British Airways“ (BA) kompiuterių sistemos gedimas sukėlė nepatogumų keleiviams visame pasaulyje.
Aktualijos
Teroristinis išpuolis Londone: atsakomybę prisiėmė Islamo valstybė
Džihadistų judėjimas „Islamo valstybė“ (IS) prisiėmė atsakomybę už trečiadienį Londono centre prie Didžiosios Britanijos parlamento rūmų įvykdytą teroro aktą. Per išpuolį užpuolikas nužudė tris žmones, tarp jų policininką, ir galiausiai pats buvo nušautas ginkluotų pareigūnų.
Verslas
Buvęs Londono Sičio meras apie gyvenimą po „Brexit“
Populistų iškilimą galima vertinti kaip perspėjimą Vakarų vyriausybėms būti atsargesnėms su globalizacijos skatinimo tempu ir mastu. Tuo įsitikinęs ilgametis SEB banko padalinio Jungtinėje Karalystėje vadovas, buvęs Londono Sičio lordas meras Rogeris Giffordas.
Komentarai
Kaip atplėšti dalelę Londono?
Jungtinės Karalystės piliečių sprendimas trauktis iš ES tampa nemažu galvos skausmu paslaugų centrus Londone įsteigusioms tarptautinėms bendrovėms – dalis jų jau dairosi, kur perkelti savo paslaugas britams palikus Bendriją.
ŽYMA
LONDONAS