Meniu
Prenumerata

šeštadienis, sausio 28 d.

Pasaulis
KREMLIUS
V. Putinas pasirašė įstatymus dėl keturių Ukrainos regionų aneksijos
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas trečiadienį pasirašė įstatymus dėl keturių Ukrainos regionų aneksijos, rodo vyriausybės portale paskelbti dokumentai.
Aktualijos
ANEKSUOTOS UKRAINOS TERITORIJOS
V. Čmilytė-Nielsen: Rusijos Dūmos sprendimai nepakeis požiūrio į Ukrainos vientisumą
Rusijos Dūmos sprendimai dėl aneksuotų Ukrainos teritorijų niekada nebus pripažinti, kaip ir pseudoreferendumai, teigia Lietuvos Seimo pirmininkė.
Aktualijos
BALTIJOS ŠALYS IR RUSIJA
Rusijos Dūma gali svarstyti Estijos ir Latvijos nepriklausomybės pripažinimo atšaukimą
Rusijos Valstybės Dūma, šiuo metu svarstanti Lietuvos nepriklausomybės pripažinimo atšaukimą, vėliau galėtų atšaukti ir Estijos, Latvijos bei Ukrainos nepriklausomybės pripažinimą,
Aktualijos
LIETUVA IR RUSIJA
Politologas siūlymą Dūmoje atšaukti Lietuvos nepriklausomybės pripažinimą vadina bauginimu
Rusijos Valstybės Dūmoje registruotas įstatymo projektas, kuriuo siūloma atšaukti Lietuvos nepriklausomybės pripažinimą 1991 metais. „Tai traktuočiau daugiau kaip bandymą erzinti, bauginti,
Aktualijos
MĖNESIO ŽMOGUS
Kas jis, naujasis Rusijos premjeras Michailas Mišustinas?
Naujasis Rusijos premjeras Michailas Mišustinas (53 metų) Valstybės Dūmos buvo paskirtas sausio 16-ąją. Daug spalvingesnė asmenybė, nei galima tikėtis iš pirmo žvilgsnio, patvirtinta 383 balsais, nė vienam įstatymų leidėjui nebalsavus prieš.
Pasaulis
SAVIVALDA
Šiukšlės verčia Rygos valdžią
Latvijos Saeima ketvirtadienį nusprendė paleisti Rygos miesto tarybą dėl neveiksmingo jos darbo. Dabartinė Dūma kol kas tęs savo darbą, nes parlamento sprendimas įsigalios kitą dieną po to, kai jį ne vėliau kaip po 10 dienų patvirtins prezidentas Egilas Levitas.
Pasaulis
RUSIJA
V. Putinas naujoje Rusijos vyriausybėje paliko pagrindinius ankstesnius ministrus
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas antradienį paskyrė naują vyriausybę, bet svarbiausius postus, įskaitant Užsienio reikalų ir Gynybos ministerijų vadovų, joje išsaugojo ankstesnio kabineto nariai.
ŽYMA
DŪMA