Meniu
Prenumerata

šeštadienis, rugpjūčio 13 d.

Verslas
FOSFORO TRĄŠŲ GAMYKLA
Veiklą atnaujinančios „Lifosos“ vadovė: laukia daug iššūkių
Po beveik keturių mėnesių Kėdainių fosforo trąšų gamyklai „Lifosa“ atnaujinant veiklą laikinoji jos direktorė Regvita Ivanovienė teigia, jog įmonė susiduria su įvairiais iššūkiais, tačiau tikisi, kad juos pavyks įveikti.
Verslas
PO SANKCIJŲ
„Lifosa“ po keturių mėnesių pertraukos atnaujins veiklą
Europos Sąjungos sankcijų Rusijai suvaržyta ir laikinojo administratoriaus prižiūrima Kėdainių fosforo trąšų gamykla „Lifosa“ veiklą atnaujins sekmadienį, o pirmadienį bus pradėta trąšų gamyba.
Verslas
SANKCIJŲ PASEKMĖS
Baigiamas ruošti „Lifosos“ veiklos atnaujinimo planas
Europos Sąjungos sankcijų Rusijai suvaržytos ir laikinojo administratoriaus prižiūrimos Kėdainių fosforo trąšų gamyklos „Lifosa“ darbuotojams nerimaujant dėl įmonės veiklos atnaujinimo, administratoriaus atstovas teigia, kad planas jau baigiamas ruošti.
IQ Tema
SANKCIJŲ KAINA
Atatranka: ar dėl sankcijų sukeltų atleidimų bangelių Lietuvoje reikia nerimauti?
Rusijai ir Baltarusijai įvestos sankcijos bumerangu grįžo ir Lietuvos bendrovėms – nuo vežėjų iki įmonių Klaipėdos jūrų uoste.
Verslas
SANKCIJŲ NAŠTOS MAŽINIMAS
Laikinuoju „Lifosos“ administratoriumi paskirtas „Finance Guru“
Dėl Vakarų sankcijų sustabdytos Kėdainių fosforo trąšų gamyklos „Lifosa“ laikinąja administratore pirmadienį paskirta nemokumo administravimo bendrovė „Finance Guru“.
Verslas
„LIFOSA“
Laikinąja „Lifosos“ administratore pretenduoja tapti „Easy Debt Service“
Dėl Vakarų sankcijų sustabdytos Kėdainių fosforo trąšų gamyklos „Lifosa“ laikinąja administratore pretenduoja tapti skolų valdymo bendrovė „Easy Debt Service“, BNS patvirtino šaltiniai. Du šios įmonės valdybos nariai turi sąsajų su administratorių atrenkančios įstaigos vadovu.
Verslas
SANKCIJOS RUSIJAI
Premjerė abejoja „Lifosos“ ateitimi, įmonė teigia galinti išsiversti be Rusijos (atnaujinta)
Verslas
MOKESČIAI
„Lifosos“ ir Muitinės departamento ginčas atsidūrė ES Teisingumo Teisme
Lietuvos teismas nutarė kreiptis į Europos Sąjungos (ES) teismą, kad šis išaiškintų ES teisės nuostatas Kėdainių trąšų gamintojos „Lifosos“ ir Muitinės departamento ginče dėl beveik 300 tūkst. eurų papildomai „Lifosai“ priskaičiuotų muitų ir baudų.
ŽYMA
LIFOSA