Meniu
Prenumerata

ketvirtadienis, rugsėjo 21 d.


Pasaulis
SLOVĖNIJOS PREZIDENTO RINKIMAI
Slovėnijos prezidento rinkimuose bus reikalingas antrasis turas
Slovėnijos prezidento rinkimuose sekmadienį konservatorių kandidatas Anže Logaras siekė pergalės jau pirmajame ture, tačiau, kaip rodo pirminiai rezultatai, prireiks antro raundo, kuriame jam teks susikauti su centro kairiųjų varžove.
Pasaulis
SLOVĖNIJA
Rinkimai Slovėnijoje: ar prezidentu taps lietuvio gelbėtojas?
Dešimtmetį Slovėnijos prezidento pareigas ėjęs 58-erių socialdemokratas Borutas Pahoras turės įpėdinį – sekmadienį slovėnai išrinks naują šalies lyderį.
Pasaulis
SLOVĖNIJA
Slovėnijos parlamento rinkimai: kaip netapti Mažąja Vengrija
Slovėnijos politinėje arenoje kaunasi daug partijų, tad mažosioms dažnai tenka auksinė korta formuojant koalicijas. Tačiau balandžio 24 d. vyksiančiuose parlamento
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
Lenkijos, Čekijos ir Slovėnijos premjerai vyksta į Kyjivą
Lenkijos, Čekijos ir Slovėnijos ministrai pirmininkai antradienį vyks į Kyjivą susitikti su Ukrainos prezidentu Volodymyru Zelenskiu, informavo Lenkijos vyriausybė.
Pasaulis
SLOVĖNIJA
Prieš migrantus nusiteikusios partijos lyderis tapo Slovėnijos premjeru
Nepaisant protesto gatvėse ir perspėjimų dėl galimos antidemokratinės darbotvarkės, naujuoju Slovėnijos premjeru antradienį buvo prisaikdintas antiimigracinės partijos lyderis.
Pasaulis
SLOVĖNIJA
Atsistatydino Slovėnijos premjeras M. Šarecas
Slovėnijos premjeras Marjanas Šarecas pirmadienį paskelbė atsistatydinantis, jo finansų ministrui anksčiau nusprendus pasitraukti iš mažumos vyriausybės.
ŽYMA
SLOVĖNIJA