Meniu
Prenumerata

trečiadienis, liepos 17 d.


NT ir energetika
ENERGETIKA
D. Kreivys: tiekėjai turi reaguoti į mažėjančias elektros kainas
Energetikos ministras Dainius Kreivys sako, kad nepriklausomi elektros tiekėjai turi reaguoti į mažėjančias kainas rinkoje. Jis teigė tikįs, kad per kelis mėnesius kainos vis dėlto atslūgs.
NT ir energetika
VANDENS KAINA
Vandens tiekėjai: nuo sausio geriamas vanduo didmiesčiuose brangs iki 60 centų
Seimui leidus geriamojo vandens kainas nustatyti atsižvelgiant į elektros ir dujų kainų pokyčius, tris didžiausius šalies geriamojo vandens tiekėjus vienijančios asociacijos „Vandens jėga“ vadovas sako, kad vandens tarifas vartotojams nuo sausio turėtų kilti iki 50-60 centų už kubinį metrą.
NT ir energetika
ENERGETIKA
Rinkos dalyviai: reikia keisti „Nord Pool“ biržos kainų algoritmą
Elektros biržos „Nord Pool“ Baltijos šalių zonoje trečiadienį rekordiškai išaugus kainai, rinkos dalyviai pritaria idėjai aiškintis biržos kainų nustatymo algoritmą. Anot jų, situacijai nesikeičiant rekordiškai aukštos kainos gali tapti įprastos jau šią žiemą.
Komentarai
KOMENTARAS
Pavojingos vertės teorija
Dramatiškų įvykių srautas nesenka. Tačiau net ir juose žmogus ieško ko nors gero ir teigiamo. Sudrebėję kasdienybės pamatai apnuogina ir klaidingus mūsų įsitikinimus, prietarus. Kai vienos kainos kyla, o kitos krenta ir nieko nėra stabilaus, pats laikas pažvelgti į mūsų supratimą apie tai, kas lemia kainas.
Aktualijos
Milžinų paunksmėje
Agresyviausią prekybos tinklų plėtrą išgyvenę smulkieji krautuvininkai bando imituoti didžiųjų rinkodaros metodus, tačiau jų sėkmė gali glūdėti posakyje, kad nauja yra gerai užmiršta sena
ŽYMA
TIEKĖJAI