Meniu
Prenumerata

penktadienis, vasario 3 d.

Atradimai
BIURO ISTORIJOS
Jokio socialinio atstumo
Vadovai iš savo prabangių kabinetų vis dažniau keliasi į bendras su pavaldiniais darbo erdves. Liepa Žeromskaitė aiškinosi, ką reiškia sėdėti
Verslas
TYRIMAS
Įmonių vadovai į pasaulio ekonomikos augimą žiūri nebe taip optimistiškai: situaciją pakeitė ne tik COVID-19
COVID-19 pandemija ir ją lydintys apribojimai gerokai pakoregavo daugybės verslų visame pasaulyje planus. Įvertindami pokyčius dėl augančio užsikrėtusiųjų skaičiaus, verslininkai į pasaulio ekonomikos augimo perspektyvas žvelgia ne taip optimistiškai kaip metų pradžioje. 
The Economist
VADOVŲ SAMDYMAS
Vadovų ieškantys galvų medžiotojai galingi kaip niekada
Sunku nustatyti, kiek naudos iš jų samdymo. Galbūt jie vertingiausi kaip diplomatai. Pernai Matthieu (vardas pakeistas) keletą mėnesių dirbo svarbiausioje finansų
Verslas
SANKCIJOS
Registrų centras: teisė užimti vadovaujančias pareigas apribota beveik 200 asmenų
Registrų centras pradėjo viešai skelbti informaciją apie asmenis, kuriems teismo sprendimu yra apribota teisė užimti vadovaujančias pareigas įmonėse ar organizacijose.
Komentarai
Kaip numatyti ateitį?
Konkurencingas verslas turi būti viena koja ateityje, o geri vadovai ‒ sugebėti ją numatyti. Ypač dabar, kai stovime ant ketvirtosios pramonės revoliucijos slenksčio, pokyčiai vyksta kaip niekada sparčiai, o laiku nepriėmus ryžtingų sprendimų galima daug prarasti.
Verslas
Du geriausi kandidatai į "Verslios Lietuvos" vadovus eis naujas pareigas
Naujus vadovus nuo šiol turės ir agentūra „Versli Lietuva“, ir Lietuvos bankų asociacija. Konkursą „Verslios Lietuvos“ vadovo pareigoms užimti laimėjęs, bet pareigų atsisakęs buvęs Švedijos prekybos ir investicijų tarybos „Business Sweden“ viceprezidentas Vidurio ir Rytų Europai Mantas Zalatorius nuo šiol vadovaus Lietuvos bankų asociacijai. Antrąją vietą užėmusi Daiva Kleponė ministro įsakymu paskirta naująja "Verslios Lietuvos" vadove.
ŽYMA
VADOVAI