Meniu
Prenumerata

šeštadienis, rugsėjo 23 d.


Pasaulis
RUSIJA
V. Putinas dėkojo Eurazijos blokui už paramą per maištą ir žadėjo atremti „sankcijas ir provokacijas“
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas antradienį pasisakė per virtualų Šanchajaus bendradarbiavimo organizacijos (SCO) viršūnių susitikimą ir teigė Irano, Kinijos ir kitiems lyderiams, kad Rusija ir toliau atrems sankcijas, Vakarų šalių taikomas dėl Maskvos plataus masto karo Ukrainoje.
Pasaulis
BALTARUSIJA
S. Cichanouskaja sako sulaukusi anoniminės žinutės apie savo įkalinto vyro mirtį
Baltarusijos opozicijos lyderė Sviatlana Cichanouskaja antradienį pranešė, kad gavo anoniminę žinutę, jog jos įkalintas vyras Siarhejus Cichanouskis, apie kurį ji negirdėjo nuo kovo mėnesio, yra miręs.
Aktualijos
SANKCIJOS RUSIJAI IR BALTARUSIJAI
G. Landsbergis nemato reikalo suvienodinti sankcijų rusams ir baltarusiams
Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis sako nematantis pagrindo suvienodinti sankcijų rusams ir baltarusiams dėl galimo karinės grupuotės „Wagner“ persikėlimo į Baltarusiją.
Pasaulis
MIGRANTAI
Migrantai didelėmis grupėmis iš Baltarusijos teritorijos mėgino kirsti sieną su Lenkija
Sekmadienį, liepos 2-ąją, Lenkijos pasieniečiai užfiksavo 159 nelegalius migrantus, mėginusius kirsti šalies sieną iš Baltarusijos teritorijos.
Aktualijos
SAUGUMAS
J. Stoltenbergas: NATO pasirengusi gintis nuo Maskvos ar Minsko
NATO yra pasirengusi gintis nuo bet kokios grėsmės iš Maskvos ar Minsko, antradienį sakė Aljanso vadovas Jensas Stoltenbergas, Baltarusijai priėmus rusų privačios karinės bendrovės „Wagner“, savaitgalį Rusijoje surengusios trumpai gyvavusį maištą, bosą Jevgenijų Prigožiną.
Aktualijos
GRĖSMĖS
G. Landsbergis: įvykiai Rusijoje negali užgožti Baltijos regiono saugumo klausimo
Privačios karinės bendrovės „Wagner“ maištas Rusijoje ir jį sekantys įvykiai negali užgožti Baltijos regiono saugumo klausimo, sako užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis.
Pasaulis
MAIŠTAS RUSIJOJE
J. Prigožino buvimo vieta – vis dar paslaptis, FSB byla „Wagner“ nutraukta
Po to, kai Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas savaitgalį vykusio maišto organizatorius dar kartą išpeikė kaip išdavikus, žaidžiančius į naudą Ukrainos vyriausybei ir jos sąjungininkėms, samdinių lyderio Jevgenijaus Prigožino buvimo vieta antradienį išlieka nežinoma.
Aktualijos
BALTARUSIJA IR RUSIJA
J. Prigožinui pasitraukus į Baltarusiją, turėsime daugiau dėmesio skirti sienai
Prezidento Gitano Nausėdos vyriausiasis patarėjas sako, kad už bet kokius samdinių grupuotės „Wagner“ veiksmus Baltarusijoje keliant įtampą regione būtų atsakingas
Aktualijos
PIRMADIENIO KALEIDOSKOPAS
Sumaištis Rusijoje, Vokietijos brigada Lietuvoje ir kitos svarbiausios dienos naujienos
Svarbiausių birželio 26-osios naujienų iš Lietuvos ir pasaulio apžvalga. Vokietija yra pasirengusi visam laikui dislokuoti brigadą Lietuvoje Taip pirmadienį sakė Vilniuje besilankantis
Aktualijos
SANKCIJOS RUSIJAI
Lietuvoje veikianti baltarusių įmonė tebedirba Rusijoje, optika patenka į rusų rankas
Optinių prietaisų gamintoja, Vilniuje veikianti bendrovė „Yukon Advanced Optics Worldwide“ iki šiol nepasitraukė iš Rusijos, skelbia portalas LRT.
Verslas
SANKCIJOS
Lenkija uždarė sienas vilkikams iš Rusijos ir Baltarusijos
Lenkija uždarė rytinę ES išorės sieną su Baltarusija krovininiam transportui iš kaimyninės šalies bei Rusijos. Atitinkamas vyriausybės Varšuvoje sprendimas įsigaliojo
Pasaulis
MASKVA IR MINSKAS
Maskva ir Minskas pasirašė dokumentus dėl branduolinių ginklų dislokavimo Baltarusijoje
Rusų gynybos ministras Sergejus Šoigu ir baltarusių gynybos ministras Viktaras Chreninas pasirašė dokumentus dėl Rusijos nestrateginių branduolinių ginklų dislokavimo Baltarusijoje. Apie
Pasaulis
BALTARUSIJA
S. Cichanouskaja: kalbų apie A. Lukašenką fone baltarusiai turi ruoštis visiems scenarijams
Užsienyje gyvenanti Baltarusijos opozicijos lyderė Sviatlana Cichanouskaja pirmadienį paragino visuomenę pasiruošti politinėms permainoms, kai pasirodė pranešimų apie blogėjančią autoritarinio lyderio Aliaksandro Lukašenkos sveikatą.
Aktualijos
NAUJIENŲ APŽVALGA
Trečiadienio kaleidoskopas: Lietuvos ekonomika, R. Pratasevičiaus bausmė ir kitos svarbiausios naujienos
Svarbiausių gegužės 3-iosios naujienų iš Lietuvos ir pasaulio apžvalga. Lietuvos ekonomika. Po to, kai antradienį paskelbti techninę recesiją Lietuvoje patvirtinantys pirmojo
Aktualijos
VYRIAUSYBĖ
Vyriausybė atsisako išimties dėl migrantų apgręžimo, kurią Seimas numatė įstatyme
Vyriausybė ketina atsisakyti Seimo numatytos išimties dėl migrantų apgręžimo, baimindamasi papildomų paskatų neteisėtai migracijai iš Baltarusijos. Tai numatyta Vidaus reikalų ministerijos
ŽYMA
BALTARUSIJA