Meniu
Prenumerata

šeštadienis, birželio 3 d.

Pasaulis
NATO IR UKRAINA
D. Kuleba: NATO trūksta politinės valios
NATO trūksta politinės valios sprendimui dėl Ukrainos stojimo priimti. Nors Ukrainos narystė Aljanse „negali sustabdyti karo, bet tai gali padėti užkirsti kelią karui Europoje ir euroatlantinėje erdvėje ateityje“.
Aktualijos
ALJANSO PLĖTRA
Vilniaus NATO vadovų susitikimas: Ukrainai išdėstė vieną esminę sąlygą
Antradienį–trečiadienį Briuselyje vykstančiame NATO užsienio reikalų ministrų susitikime buvo aptarta ir būsimo NATO viršūnių susitikimo Vilniuje dienotvarkė, kurioje vienas svarbiausių
Pasaulis
RUSIJOS KARAS UKRAINOJE
D. Kuleba nemano, kad Kinija pasirengusi ginkluoti Rusiją
Kinija kol kas abejoja, ar perduoti Rusijai ginklų, kuriuos ji naudotų kare prieš Ukrainą, ir dar nepriėmė galutinio sprendimo.
Pasaulis
RUSIJOS KARAS UKRAINOJE
Ukraina sako ištvėrusi sunkiausią žiemą per visą savo istoriją
Ukrainos užsienio reikalų ministras Dmytro Kuleba trečiadienį, pirmąją pavasario dieną, sakė, kad jo šalis ištvėrė visus žiemos mėnesius trukusius Rusijos smūgius ypatingos svarbos infrastruktūrai.
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
Iškart po Vokietijos ministrės vizito Rusija smogė Charkivui
Rusija vėlai antradienį smogė Ukrainos rytuose esančiam Charkivui, praėjus vos kelioms valandoms po netikėto Vokietijos užsienio reikalų ministrės ir jos
Pasaulis
NARYSTĖ ES
Ukraina nori, kad jai būtų „rezervuota“ vieta ES
Ukraina nori, kad jai būtų rezervuota vieta Europos Sąjungoje, net jei visapusiškai narystei pasiekti gali prireikti daug laiko, ketvirtadienį lankydamasis Berlyne sakė ukrainiečių užsienio reikalų ministras Dmytro Kuleba.
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
Per NATO derybas Ukraina prašys daugiau ginkluotės
Ukrainos užsienio reikalų ministras Dmytro Kuleba ketvirtadienį dar kartą paragino NATO šalis parūpinti Kyjivui visos jo kovai su Rusijos invazija reikalingos ginkluotės.
Aktualijos
VIZITAS
G. Landsbergis Ukrainoje susitiko su D. Kuleba
Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis antradienį lankosi Rusijos užpultoje Ukrainoje, kur susitiko su šios šalies kolega Dmytro Kuleba.
Pasaulis
DERYBOS
Turkijoje įvyko Rusijos ir Ukrainos diplomatijos vadovų derybos
Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas ir Ukrainos diplomatijos vadovas Dmytro Kuleba ketvirtadienį surengė pirmąsias tokio aukšto lygio derybas nuo
Pasaulis
SANKCIJOS
Ukraina ragina Vakarus nedelsiant skelbti sankcijas Rusijai
Ukrainos užsienio reikalų ministras Dmytro Kuleba antradienį pareiškė, kad Vakarų šalys turėtų nedelsiant imtis sankcijų prieš Rusiją, Maskvai pripažinus dviejų prokremliškų separatistinių darinių Rytų Ukrainoje nepriklausomybę.
Pasaulis
RUSIJA IR UKRAINA
Kijevas: Ukraina ir Vakarai užkirto kelią Rusijos eskalacijai
Ukraina antradienį pareiškė, kad jos bendromis diplomatinėmis pastangomis su Vakarų sąjungininkais pavyko užkirsti kelią Rusijos invazijai, dėl kurios būgštauta pastaruoju metu.
Pasaulis
RUSIJA IR UKRAINA
Ukraina sveikina Rusijos planus vasarį tęsti derybas dėl krizės deeskalacijos
Ukraina ketvirtadienį „gera žinia“ pavadino Rusijos planus tęsti derybas vasario pradžioje, nes tai gali būti ženklas, kad Maskva siekia rasti diplomatinį sprendinį dabartinei krizei.
ŽYMA
DMYTRO KULEBA