Meniu
Prenumerata

pirmadienis, birželio 5 d.

Aktualijos
APKLAUSA
Eurobarometras: Lietuvos gyventojai svarbiausia problema laiko infliaciją
64 proc. Lietuvos gyventojų mano, kad viena iš dviejų svarbiausių šalies problemų yra infliacija, tuo metu kitose Europos Sąjungos šalyse ją įvardija vidutiniškai 53 proc. apklaustųjų, rodo naujausia Eurobarometro apklausa.
Aktualijos
ATSAKAS Į RUSIJOS AGRESIJĄ
Karas Ukrainoje pakeitė europiečių požiūrį į NATO, bet ypač išsiskyrė estai
ES gyventojai vis labiau pasitiki NATO. Tai tikėtina paskatino karas Ukrainoje. Vis dėlto yra ir įdomių išimčių. Birželio–liepos mėnesiais atlikta „Eurobarometro“
Aktualijos
ES SKIRTUMAI
Karas Ukrainoje atskleidė, kuo lietuviai skiriasi nuo kitų europiečių
Rusijos agresija prieš Ukrainą sustiprino lietuvių ir europiečių „meilę“ ES, tačiau tautiečių ir daugumos ES gyventojų atsako į karą, grėsmių
Aktualijos
EUROBAROMETRAS
Lietuviai – skeptiškiausi vertinant ES vieningą atsaką į karą Ukrainoje
Nors trys ketvirtadaliai Lietuvos gyventojų mano, kad Europos Sąjunga (ES) parodė solidarumą su Ukraina Rusijai pradėjus karą, lietuviai išlieka vieni skeptiškiausių vertinant Bendrijos atsaką į karinius veiksmus.
Aktualijos
„Eurobarometro“ apklausa: lietuvių pasitikėjimas ES didėjo
Europos Parlamento (EP) užsakymu atlikta „Eurobarometro“ apklausa parodė, kad europiečiai tikisi ryžtingesnės ES politikos terorizmo, nedarbo ir aplinkosaugos klausimais. Lietuviams, kita vertus, aktuali aktyvesnė bendrijos pozicija kovojant su mokesčių vengimu ir sprendžiant migracijos klausimus.
ŽYMA
EUROBAROMETRAS