Meniu
Prenumerata

ketvirtadienis, rugpjūčio 18 d.

Aktualijos
SANKCIJOS RUSIJAI
G. Nausėda ragina šalinti Rusiją iš G20, stabdyti narystę tarptautinėse organizacijose
Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda ragina tarptautinę bendruomenę šalinti Ukrainą užpuolusią Rusiją iš G20 formato, stabdyti jos narystę tarptautinėse organizacijose.
Pasaulis
G 20
Virtuali galia: Rijadui teks nuryti dvi karčias piliules
Kaip ir kasmet, 19 valstybių ir ES lapkričio 21 ir 22 d. rinksis į G20 susitikimą. Šiemet įtakingiausių valstybių vadovų susitikimo šeimininke pirmą kartą tapo arabų šalis – Saudo Arabija. Tačiau svečiams Rijado palmių neteks pamatyti – dėl pasaulinės pandemijos renginys vyks virtualiai.
Finansai ir investavimas
BVP RODIKLIAI
EBPO gerokai pamažino ekonomikos augimo prognozę 2020-iesiems
Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija (EBPO) sumažino pasaulio ekonomikos augimo 2020 metais prognozę iki 2,4 procento.
Komentarai
Protestuojantys prieš globalizmą neįžvelgia esmės
Per Didžiojo dvidešimtuko (G-20) viršūnių susitikimą Hamburge daugiausia dėmesio sulaukė du dalykai: audringi protestai ir pirmasis JAV prezidento Donaldo Trumpo bei Rusijos vadovo Vladimiro Putino susitikimas.
Aktualijos
D. Trumpas sako norintis „konstruktyviai“ dirbti su Rusija
Po susitikimo su Rusijos vadovu Vladimiru Putinu JAV prezidentas Donaldas Trumpas pareiškė norintis „konstruktyviai“ dirbti su Rusija. Jis teigė matantis galimybes kalbėtis dėl kibernetinio saugumo srityje bei dėl Sirijos.
Aktualijos
G-20 apžvalga: D.Trumpas išliko dėmesio centre, renginį temdė riaušininkai
JAV prezidento Donaldo Trumpo nesutarimai su kitais pasaulio lyderiais dėl klimato kaitos išliko akivaizdūs šeštadienį baigiantis neramiausiam iš iki šiol surengtų Didžiojo dvidešimtuko (G-20) viršūnių susitikimų.
Aktualijos
D. Trumpo ir V. Putino susitikimo ašimi tapo JAV prezidento rinkimai
Ilgai lauktame JAV vadovo Donaldo Trumpo ir Rusijos prezidento Vladimiro Putino susitikime Hamburge buvo aptartas ir galimo Rusijos kišimosi į 2016 prezidento rinkimus klausimas, pranešė valstybės sekretorius Rexas Tillersonas.
Aktualijos
Netrukus prasidės daug ažiotažo keliantis D. Trumpo ir V. Putino susitikimas
Vienas didžiausių įtempto Didžiojo dvidešimtuko (G-20) viršūnių susitikimo įvykių – Rusijos ir JAV prezidentų susitikimas. D. Trumpas ir V. Putinas jau paspaudė vienas kitam rankas ir netrukus susitiks privataus pokalbio.
Aktualijos
Politikos naujoko ir du dešimtmečius poste skaičiuojančio lyderio susitikimas
JAV prezidento Donaldo Trumpo ir Rusijos vadovo Vladimiro Putino laukia pirmoji akistata Hamburge vyksiančiame Didžiojo dvidešimtuko (G-20). JAV prezidento rinkimų kampanijos metu Donaldas Trumpas mėgo kartoti: „Palaikysime gerus santykius su Putinu ir Rusija“.
Aktualijos
D. Trumpas ir V. Putinas gali susitikti per ateinančius kelis mėnesius
Rusija ir Jungtinės Valstijos rengiasi prezidentų Vladimiro Putino ir Donaldo Trumpo susitikimui, kuris gali įvykti iki Didžiojo dvidešimtuko (G-20) viršūnių susitikimo Hamburgo mieste šių metų liepą.
ŽYMA
G20