Meniu
Prenumerata

sekmadienis, balandžio 2 d.

Aktualijos
MIGRACIJA
ES susitarė dėl griežtesnių taisyklių neteisėtiems migrantams
Europos Sąjungos lyderiai susitarė dėl griežtesnių taisyklių, kad būtų lengviau išsiųsti teisės į prieglobstį negavusius migrantus į jų kilmės šalis, penktadienį pranešė Europos Komisijos pirmininkė Ursula von der Leyen.
Aktualijos
MIGRANTAI
A. Bilotaitė: Lietuvoje beliko apie 250 neteisėtai per Baltarusiją atvykusių migrantų
Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė sako, kad Lietuvoje beliko 250 neteisėtai per Baltarusiją į šalį atvykusių migrantų.
Aktualijos
APKLAUSA
Lietuvių priešiškumas pabėgėliams sumenko, tačiau ūgtelėjo rusams
Per metus Lietuvos gyventojų priešiškumas pabėgėliams sumenko, tačiau kiek ūgtelėjo rusams, rodo trečiadienį pristatytas nevyriausybininkų užsakymu atliktas tyrimas.
NT ir energetika
NT
Tęsiantis karui Rusijos piliečiai toliau aktyviai perka NT Lietuvoje
Šiais metais Rusijos piliečiai Lietuvoje įsigijo 699 nekilojamojo turto (NT) objektus, kai per 2021-uosius jų nusipirkta 789, antradienį pranešė portalas LRT.
Aktualijos
MIGRANTAI
Pasieniečiai apgręžiamiems migrantams perka drabužių ir avalynės
Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT) perka drabužių ir avalynės atsargų, skirtų aprūpinti iš Baltarusijos į Lietuvą neteisėtai patekusius bei apgręžiamus neteisėtus migrantus.
Pasaulis
ITALIJA IR PRANCŪZIJA
Italijos premjerė sukritikavo „agresyvią“ Prancūzijos reakciją dėl migrantų
Italijos ministrė pirmininkė Giorgia Meloni penktadienį pasmerkė „agresyvią Prancūzijos vyriausybės reakciją“ į Romos atsisakymą priimti migrantų gelbėjimo laivą.
Pasaulis
ITALIJA
Italija kaltinama neteisėtai atsisakanti įsileisti migrantus
Aktualijos
MIGRANTAI
Seimas leido migrantams įsidarbinti iš karto, atšaukus jų judėjimo ribojimus
Seimas leido migrantams, įskaitant ir nelegaliai į Lietuvą patekusius ir prieglobsčio prašančius žmones, įsidarbinti iš karto, kai teismo sprendimu bus atšaukti jų laisvo judėjimo ribojimai.
Pasaulis
MIGRANTAI
Lenkija panaikins draudžiamąją zoną pasienyje su Baltarusija
Lenkija ketvirtadienį pranešė, kad panaikins pasienyje su Baltarusija paskelbtą draudžiamąją zoną, bet ir toliau statys tvorą palei sieną, kad į
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
Europoje užregistruota beveik 5 mln. ukrainiečių pabėgėlių
Nuo Rusijos invazijos į Ukrainą pradžios vasario gale visoje Europoje užregistruota beveik 5 mln. ukrainiečių pabėgėlių, ketvirtadienį pranešė Jungtinės Tautos. „Karas
Aktualijos
MIGRANTAI
VRM siūlo kurti atskirą įstaigą migrantams priimti
Reaguodama į pastarųjų metų migracijos iššūkius, Vidaus reikalų ministerija (VRM) siūlo kurti atskirą įstaigą migrantams priimti.
Aktualijos
MIGRANTAI
VRM: susiformavo naujas neteisėtų migrantų kelias per Maskvą
Pastarosiomis dienomis nuslūgęs iš Baltarusijos į Lietuvą patekti bandančių neteisėtų migrantų srautas neturėtų klaidinti, kad ataka baigėsi, – yra susiformavęs naujas neteisėtų migrantų kelias per Maskvą, sako Vidaus reikalų ministerijos (VRM) Viešojo saugumo politikos grupės vadovas Darius Domarkas.
Temos
MIGRANTO IŠ HAIČIO ISTORIJA
Haitis: sudužusių vilčių klubas
Amerikiečiai su migrantais elgėsi kaip su gyvuliais. O paskui deportavo į Haitį. Kodėl Gerome’as Louisas buvo išsiųstas į valstybę be įstatymų? Aiškinosi Jessica Obert.
Aktualijos
MIGRANTAI
Y. Johansson: migrantų išstūmimai neturi vietos ES teisės sistemoje
Lietuvoje viešinti vidaus reikalų eurokomisarė Ylva Johansson (Ilva Johanson) sako, kad migrantų išstūmimai neturi vietos Europos Sąjungos teisinėje sistemoje.
The Economist
PASAULIS 2022. JAV
Netvarka JAV pasienyje
Pasienis toliau kurstys politines aistras
ŽYMA
MIGRANTAI