Meniu
Prenumerata

trečiadienis, gegužės 31 d.

Kultūra
TEATRAS
„Perą Giuntą“ statantis režisierius C. Polgáras: tai moderni drama, kelianti ir šiandien aktualius klausimus
Nacionaliniame Kauno dramos teatre nekantriai laukiama pirmosios sezono premjeros pagal Henriko Ibseno pjesę „Peras Giuntas“. Ją kuria vengrų ir lietuvių
Kultūra
TEATRAS
J. Koceli: „Statydamas antikinę pjesę jaučiuosi kaip archeologas“
 Prieš metus prasidėjusi slovėnų režisieriaus Jašos Koceli pažintis su Nacionaliniu Kauno dramos teatru (NKDT) išaugo į jau netrukus įvyksiančią spektaklio „Elektra“ premjerą. Prieš ją Viktorija Vitkauskaitė menininko klausė, ką savito jis rado garsiojoje tragedijoje.
Kultūra
TEATRAS
M. Zemleckas: „Teatre esi priklausomas nuo daugybės kintamųjų“
„Aš ne psichinis ligonis“, – spektaklyje „Panika“ tvirtina Manto Zemlecko vaidinamas Maksas. Kas slepiasi po šio personažo ramybės ir išminties kauke, su aktoriumi prieš premjerą kalbėjosi Viktorija Vitkauskaitė.
Kultūra
Podukra ir kiti Jovitos Jankelaitytės vaidmenys
Naujas Gintaro Varno spektaklis „Sombras“ tiek kūrėjų komandai, tiek auditorijai kelia klausimus apie teatro misiją ir vertę. Apie tai Viktorija Vitkauskaitė prieš premjerą kalbėjosi ir su šiame pastatyme vaidinančia Jovita Jankelaityte.
Kultūra
Iš antikos į šiandien
Jaunosios kartos režisierius Povilas Makauskas antrajame savo spektaklyje atkreips dėmesį į karo aukos temą. Apie debiutą Nacionaliniame Kauno dramos teatre su menininku kalbėjosi Laura Čiginskaitė.
ŽYMA
NACIONALINIS KAUNO DRAMOS TEATRAS