Meniu
Prenumerata

ketvirtadienis, vasario 2 d.

Pasaulis
SOCIALINIAI TINKLAI
D. Trumpas spaudžia feisbuką atkurti jo paskyrą
Buvęs Jungtinių Valstijų prezidentas Donaldas Trumpas ragina feisbuką atkurti jo paskyrą praėjus dvejiems metams po to, kai ji buvo deaktyvuota,
Pasaulis
SOCIALINIAI TINKLAI
E. Muskas sako atsistatydinsiąs iš „Twitter“ vadovo pareigų, kai bus rastas jo įpėdinis
Elonas Muskas antradienį pareiškė, kad vos radęs sau pamainą atsistatydins iš socialinio tinklo „Twitter“ generalinio direktoriaus pareigų, taip turbūt atsakydamas į savo inicijuotos apklausos, kai vartotojai nubalsavo už jo pasitraukimą, rezultatus.
Pasaulis
SOCIALINIAI TINKLAI
Dauguma „Twitter“ respondentų nubalsavo už E. Musko atsistatydinimą iš vadovo pareigų
Socialinio tinklo „Twitter“ vartotojai pirmadienį nubalsavo už prieštaringai vertinamo savininko, JAV milijardieriaus Elono Musko atsistatydinimą iš generalinio direktoriaus pareigų.
IT ir transportas
SOCIALINIAI TINKLAI
„Twitter“ sustabdžius reporterių paskyras, ES įspėja E. Muską dėl sankcijų
Europos Sąjunga penktadienį perspėjo Eloną Muską, kad „Twitter“ gali sulaukti sankcijų pagal būsimą žiniasklaidos įstatymą, socialiniam tinklui sustabdžius kelių žurnalistų, kritiškai rašiusių apie bendrovę ir jos naująjį savininką, paskyras.
Verslas
JAV
E. Muskas pardavė „Tesla“ akcijų už dar 3,58 mlrd. JAV dolerių
Amerikiečių milijardierius Elonas Muskas šią savaitę pardavė „Tesla“ akcijų už dar 3,58 mlrd. JAV dolerių, nepaskelbdamas, kam bus skirtos gautos lėšos.
IT ir transportas
SOCIALINIAI TINKLAI
E. Muskas tviterio įraše nusitaikė į JAV atsako į COVID-19 vadovą A. Fauci
Elonas Muskas sekmadienį socialiniame tinkle „Twitter“ užsipuolė atsistatydinantį vyriausiąjį Jungtinių Valstijų užkrečiamųjų ligų pareigūną ir pagrindinį atsako į COVID-19 pandemiją
IT ir transportas
TWITTER
E. Muskas pašalino reperio K. Westo paskyrą socialiniame tinkle „Twitter“
JAV milijardierius Elonas Muskas penktadienį iš jam priklausančio socialinio tinklo „Twitter“ pašalino reperį ir mados dizainerį Kanye Westą.
Pasaulis
SOCIALINIAI TINKLAI
ES įspėja E. Muską, kad „Twitter“ privalo laikytis taisyklių dėl dezinformacijos
Trečiadienį Europos aukšto rango pareigūnas, atsakingas už skaitmeninio reguliavimo vykdymą, įspėjo socialinio tinklo „Twitter“ vadovą Eloną Muską, jog jis privalo labiau stengtis kovoti su dezinformacija, kad būtų laikomasi Europos Sąjungos teisės aktų.
IT ir transportas
SOCIALINIAI TINKLAI
E. Musko „Twitter“ panaikino COVID-19 dezinformacijos ribojimus
Socialinis tinklas „Twitter“ pranešė, kad nustojo vykdyti politiką, kuria siekiama užkirsti kelią su COVID-19 susijusios dezinformacijos plitimui, naujajam platformos savininkui Elonui Muskui, anksčiau konfliktavusiam su JAV pareigūnais dėl pandemijos saugumo taisyklių, toliau pertvarkant turinio moderavimo politiką.
Pasaulis
SOCIALINIAI TINKLAI
Po E. Musko apklausos į tviterį sugrąžinta D. Trumpo paskyra
Donaldo Trumpo paskyra socialiniame tinkle „Twitter“ šeštadienį buvo sugrąžinta, platformos naujajam savininkui Elonui Muskui surengus apklausą ir jos dalyviams nedidele persvara parėmus tokį žingsnį.
Verslas
NAUJA ERA
E. Muskas atšaukė nuotolinio darbo režimą „Twitter“ darbuotojams
Elonas Muskas kreipėsi elektroniniu paštu į „Twitter“ darbuotojus, kurių dauguma dirba nuotoliniu būdu, nurodydamas jiems nedelsiant grįžti į biurus ir dirbti juose bent 40 valandų per savaitę, kartu įspėdamas apie laukiančius „sunkius laikus“.
Pasaulis
JAV
J. Bidenas: E. Musko ryšius su užsieniu verta kruopščiai patikrinti
JAV prezidentas Joe Bidenas trečiadienį pareiškė, kad Elono Musko ryšius su užsienio šalimis verta kruopščiai patikrinti, kylant klausimams dėl Saudo Arabijos įsigyto „Twitter“ akcijų paketo.
Pasaulis
SOCIALINIAI TINKLAI
„Twitter“ kontrolę perėmęs E. Muskas atleido kelis platformos vadovus
Turtingiausias pasaulio žmogus Elonas Muskas ketvirtadienį perėmė „Twitter“ kontrolę ir atleido kelis aukščiausius platformos vadovus.
Pasaulis
ŽODŽIO (NE)LAISVĖ
JAV patvirtino, kad Saudo Arabija nuteisė amerikietį kalėti 16 metų už „Twitter“ žinutes
Jungtinės Valstijos antradienį iškėlė nepritarimą dėl įkalinimo bausmės, kurią Saudo Arabija skyrė JAV piliečiui už karalystę kritikuojančias žinutes, taip dar labiau padidindamos įtampą tarp istorinių sąjungininkių.
Verslas
SOCIALINIAI TINKLAI
E. Muskas pasiūlė „Twitter“ užbaigti perėmimo sandorį už pradinę pasiūlytą kainą
Amerikiečių verslininkas Elonas Muskas antradienį pasiūlė nupirkti „Twitter“ už pradinę sutartą kainą, likus kelioms savaitėms iki numatytos bylos nagrinėjimo teisme pradžios, iškeltos dėl jo pastangų pasitraukti iš sandorio.
ŽYMA
TWITTER