Meniu
Prenumerata

trečiadienis, gegužės 31 d.

The Economist
BRANDUOLIO NEBEUŽTENKA
Gali būti, kad pandemija skatina žmones gyventi didesnėmis grupėmis
Uždaryti karantino žmonės mato, kad neblogai turėti kambariokų Kovo mėnesį, kai Jungtinėje Karalystėje buvo paskelbtas pirmasis karantinas, 69-erių pensininkas Andrew Davidsonas
IQ Tema
Vienas su savo senatve
Nematytos šalys, neskaitytos knygos, nelankyti draugai ar gyvenimas pro namų langą ir televizoriaus ekraną? Apie laiką, kai tušti namai nebedžiugina kaip užuovėja po varginančios darbo dienos.
IQ Tema
Skylė sieloje ir piniginėje
Jei gyvenate vienas, tai jums kainuoja brangiau, negu gyventumėte šeimoje. O jei dar ir jaučiatės vienišas, esate geras taikinys ne tik rinkodaros specialistams, bet ir inžinieriams.
Komentarai
Vienatvės pramogų disneilendas
Visos psichologinės problemos kyla dėl gero gyvenimo. Kol žmogus vargsta besiselfindamas ir feisbukaudamas, tol nepastebi – ar jau turi problemų, ar dar ne.
IQ Tema
Nevaikiški išbandymai
Augantys globos namuose, apleisti emigravusių ar besiskiriančių tėvų – visus šiuos vaikus vienija vienišumo jausmas. O kartais – pyktis.
IQ Tema
Myli ar nemyli
Tobulėjant meilės paieškos priemonėms, baimė likti vienam nemažėja
IQ Tema
Kiekvienas vienišas savaip
Augantis vienišių skaičius šiuo metu yra viena labiausiai aptarinėjamų pasaulio tendencijų. Tai savotiška problema, nes greičio viršijimui ar alkoholio vartojimui galima uždėti apynasrį baudomis, o turėti draugų ar antrąją pusę neįsakysi.
ŽYMA
VIENATVĖ