Meniu
Prenumerata

ketvirtadienis, birželio 13 d.


Aktualijos
LIETUVA IR BALTARUSIJA
Baltarusija skelbia, kad iki 2023 metų pabaigos pratęs bevizį režimą Lietuvos gyventojams
Autoritarinis Baltarusijos vadovas Aliaksandras Lukašenka pritarė pasiūlymui visiems 2023 metams pratęsti bevizį režimą Lietuvos, Latvijos ir Lenkijos gyventojams, trečiadienį pranešė valstybinė naujienų agentūra „Belta“.
Pasaulis
SANKCIJOS RUSIJAI
Čekija uždraus į šalį įvažiuoti rusams, turintiems Šengeno vizas
Čekijos vyriausybė trečiadienį pareiškė uždrausianti Rusijos turistams, menininkams ir sportininkams, turintiems bet kurios ES narės išduotas vizas laisvam judėjimui Šengeno zonoje, atvykti į šalį.
Aktualijos
UŽVERTOS SIENOS
G. Lansdbergis: po Baltijos šalių, Suomijos, Lenkijos sprendimų rusams į ES patekti sunku
Po Baltijos šalių, Lenkijos ir Suomijos sprendimų neįleisti dalies rusų su vizomis, Rusijos piliečių patekimas į visą Europos Sąjungą (ES) tapo itin apribotas, sako užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis.
Pasaulis
RUSIJOS MOBILIZACIJA
Į Suomiją atvyksta rekordiškai daug rusų
Suomija pirmadienį paskelbė, kad praėjęs savaitgalis buvo rekordinis šiais metais kalbant apie į šalį atvykstančius rusus.
Aktualijos
UŽVERTOS SIENOS
Per savaitę pasieniečiai į Lietuvą neįleido 153 rusų
Savaitę Baltijos šalyse ir Lenkijoje galiojant griežtesnei Rusijos piliečių įleidimo tvarkai, pasieniečiai į Lietuvą neįleido 153 rusų, pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).
Aktualijos
SANKCIJOS RUSIJAI
A. Anušauskas: norint gauti prieglobstį Lietuvoje, šaukimo į Rusijos kariuomenę nepakanka
Mobilizacijos vengiantiems rusams nepakaks šaukimo į kariuomenę, norint gauti prieglobstį Lietuvoje, sako krašto apsaugos ministras.
Aktualijos
SANKCIJOS RUSIJAI
ES nustatė naujas kliūtis vizų prašantiems rusams
Europos Komisija antradienį nustatė naujas kliūtis keliautojams iš Rusijos, prašantiems įvažiavimo į Europos Sąjungą vizų, ir tai dar viena baudžiamoji priemonė dėl Maskvos invazijos į Ukrainą.
Aktualijos
SANKCIJOS RUSIJAI
G. Nausėda: ES vizų ribojimas Rusijos piliečiams būtų veiksminga ir teisinga priemonė
Europos Sąjungos (ES) vizų ribojimas Rusijos piliečiams būtų veiksminga ir teisinga priemonė, sako prezidentas Gitanas Nausėda.
Aktualijos
SANKCIJOS RUSIJAI
G. Nausėda: EK yra „mūsų pusėje“ dėl ribojimų rusų turistams
Ieškant sprendimų, kaip sumažinti rusų turistų srautus Europos Sąjungoje, Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda sako, kad Europos Komisija (EK) yra „mūsų pusėje“.
Pasaulis
SANKCIJOS RUSIJAI
ES sustabdys susitarimo, palengvinančio rusams kelią prašyti vizų, galiojimą
Europos Sąjunga sustabdys susitarimo, kuriuo rusams palengvinamas kelias prašyti vizų kelionėms į bloką, galiojimą, trečiadienį pranešė vengrų diplomatijos vadovas Peteris Szijjarto.
Aktualijos
SANKCIJOS RUSIJAI;
G. Landsbergis: ES nesutarus dėl vizų rusams draudimo, regiono šalys svarstytų jų neįsileisti
Jeigu Europos Sąjunga (ES) nesutartų dėl turistinių vizų rusams neišdavimo, Lietuvos pareigūnai siūlytų regiono lygiu užkirsti kelią rusų turistams patekti į jų teritoriją, sako užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis.
Komentarai
KOMENTARAS
Rusų turistai turėtų likti namie
Komo ežero pakrantėje didžiausias karas Europoje per pastaruosius 75 metus atrodo labai tolimas. Nerūpestingi, kosmopolitiški ir lengvai pinigus taškantys svečiai
Aktualijos
SANKCIJOS RUSIJAI
V. Čmilytė-Nielsen: vizų neišdavimas rusams ES lygiu būtų adekvati reakcija į karą Ukrainoje
Turistinių vizų neišdavimas Rusijos piliečiams Europos Sąjungos (ES) lygiu būtų adekvati reakcija į sukeltą karą Ukrainoje, sako Lietuvos pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.
Komentarai
SANKCIJOS RUSIJAI
Gal jau tikrai užteks turiZZmo Europoje?
Ukrainos prezidento Volodymyro Zelenskio pareiškimas, kad visi rusai iš Europos turėtų būti išsiųsti namo, sukėlė neregėtą isterijos bangą. Įžeisti pasijuto
ŽYMA
VIZOS