Meniu
Prenumerata

šeštadienis, kovo 25 d.

Aktualijos
Šaudynių Las Vegase atomazga: 50 žuvusių, 400 sužeistų
Išpuolio Las Vegase, kur vienas šaulys ėmė šaudyti į minią koncerto pasiklausyti susirinkusių žmonių, aukų skaičius pasiekė  50, o į ligones buvo atvežta daugiau nei 400 sužeistųjų.
Aktualijos
18 žmonių žuvo Damaske susisprogdinus mirtininkui
Per kruviniausią pastarojo meto išpuolį Sirijos sostinėje žuvo 18 žmonių, praneša stebėsenos organizacijos. Tai nutiko sekmadienį Damasko rytinėje dalyje susisprogdinus saugumo pajėgų persekiojamam savižudžiui mirtininkui.
Aktualijos
Teroras Britanijoje tęsiasi: mikroautobusas įsirėžė į minią, neišvengta aukų
Pirmadienio naktį Londone į pėsčiuosius įsirėžus mikroautobusui, žuvo mažiausiai vienas žmogus. Aštuoni žmonės buvo nugabenti į ligoninę.
Aktualijos
Po ekstremistų atakos Irano parlamente ir mauzoliejuje žuvo mažiausiai 12 žmonių (atnaujinta)
Irano parlamento rūmuose bei islamo revoliucijos lyderio mauzoliejuje Teherano pietiniame rajone trečiadienio ryte įvykdyti išpuoliai. Naujienų agentūros „Reuters“ duomenimis, per juos žuvo mažiausiai 12 asmenų. Atsakomybę už atakas prisiėmė „Islamo valstybė“.
Aktualijos
Kilus panikai Turine, sužeista 1500 žmonių
Čempionų lygos finalo stebėjimas Turine vos nevirto katastrofa. Daugiau nei pusantro tūkstančio žmonių sekmadienį buvo sužeista, kai tarp klubo „Juventus“ sirgalių kilo panika dėl galimos bombos, sekmadienį pranešė vietos policija.
Aktualijos
Teroro ataka Londone: 7 žuvę, 50 sužeistų (atnaujinta)
Per išpuolį žuvo šeši žmonės, o dar beveik 50 sužeistųjų gydomi ligoninėse. Užpuolikai iš pradžių mikroautobusu rėžėsi į ant Londono tilto buvusius žmones, o vėliau peiliais ėmė badyti žmones šalia esančiuose baruose ir restoranuose.
Aktualijos
36 gyvybes Filipinuose nusinešęs išpuolis nebuvo teroro aktas, teigia šalies valdžia
Automatu ginkluotas užpuolikas praėjusią naktį Filipinuose padegęs kazino greičiausiai nebuvo teroristas, sako šalies prezidentūra. Šis gaisras nusinešė 36 žmonių gyvybes.
ŽYMA
ISPUOLIS