Meniu
Prenumerata

pirmadienis, birželio 5 d.

Finansai ir investavimas
EUROPA
ECB vadovė: darysime viską, kad būtų atkurtas kainų stabilumas
Europos centrinio banko (ECB) vadovė Christine Lagarde trečiadienį pažadėjo daryti viską, kad dabartinės milžiniškos infliacijos akivaizdoje būtų atkurtas kainų stabilumas. „Dėl
Sportas
TARPTAUTINIS OLIMPINIS KOMITETAS
TOK vadovas: sankcijos Rusijai turi galioti ir 2023-iaisiais
Dėl invazijos į Ukrainą Rusijai ir Baltarusijai paskelbtos sankcijos turi galioti ir 2023 metais, penktadienį pareiškė Tarptautinio olimpinio komiteto (TOK) vadovas.
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
„Landmine Monitor“: Rusijos minos Ukrainoje – didžiausias iššūkis draudimo sutarčiai
Rusijai Ukrainoje naudojant sausumos minas, įskaitant naujai pagamintus modelius, kyla grėsmė, kad per pastaruosius 25 metus pasiekta pažanga šioje srityje gali būti sustabdyta, ketvirtadienį pareiškė minų naudojimą stebinti organizacija „Landmine Monitor“.
Pasaulis
ŠVEICARIJA IR VOKIETIJA
Šveicarija uždraudė Vokietijai siųsti į Ukrainą šveicariškus šaudmenis
Tradiciškai neutrali Šveicarija ketvirtadienį uždraudė Vokietijai siųsti į Ukrainą bet kokius Šveicarijoje pagamintus šaudmenis, naudojamus oro gynybos ginkluotėje, kurią Berlynas nori išsiųsti į karo draskomą šalį, kad padėtų atremti Rusijos invaziją.
Pasaulis
PREKYBOS AUGIMAS
Didėjant recesijos grėsmei, PPO pablogino pasaulio prekybos augimo 2023 metais prognozę
Pasaulio ekonomikai neišvengus neigiamo Rusijos karo Ukrainoje ir kitų sukrėtimų poveikio, Pasaulio prekybos organizacija (PPO) trečiadienį smarkiai pablogino pasaulio prekybos augimo 2023 metais prognozę.
Sportas
TENISAS
Šveicarų teniso legenda R. Federeris skelbia apie karjeros pabaigą
Šveicarijos teniso legenda Rogeris Federeris ketvirtadienį pranešė, kad dėl kelio skausmų po kitą savaitę vyksiančio čempionato Londone baigs savo karjerą.
Pasaulis
Ženevoje vyksta J. Bideno ir V. Putino derybos
JAV prezidentas Joe Bidenas ir jo kolega Rusijos vadovas Vladimiras Putinas trečiadienį Ženevoje paspaudė vienas kitam ranką prasidedant pirmajam jų aukščiausiojo lygio susitikimui, o abu lyderiai, regis, buvo nusiteikę optimistiškai.
Vietovardžiai
Kur chaosas tampa tvarkingas
Susisuko galva. Taip pirmosios gyvenimo Šveicarijoje savaitės įspūdžius prisimena Jurga Kvekšaitė, šioje šalyje skaičiuojanti jau antrą pusmetį.
ŽYMA
ŽENEVA