Meniu
Prenumerata

trečiadienis, kovo 22 d.

Pasaulis
RUSIJOS KARAS UKRAINOJE
Vien prie Bachmuto žuvo ir buvo sužeista iki 30 tūkst. Rusijos karių
Nuo praėjusių metų gegužės per mūšius dėl Bachmuto žuvo ir buvo sužeista iki 30 tūkst. Rusijos reguliariosios kariuomenės karių ir
Pasaulis
RUSIJOS KARAS UKRAINOJE
Ukraina ir „Wagner“ samdinių grupė: vyksta įnirtingos kovos dėl Bachmuto centro
Vyksta įnirtingos kovos dėl Bachmuto centro Rytų Ukrainoje kontrolės, pirmadienį pranešė Ukrainos kariuomenė ir Rusijos samdinių grupė „Wagner“.
Pasaulis
RUSIJOS KARAS UKRAINOJE
Rusija Bachmuto užėmimą vadina svarbiu tolesniam puolimui Rytų Ukrainoje
Rusijos gynybos ministras Sergejus Šoigu antradienį pareiškė, kad pramoninio Bachmuto miesto Rytų Ukrainoje užėmimas yra labai svarbus norint pradėti tolesnį puolimą platesniame Donecko regione.
Pasaulis
Bachmuto gynėja – apie pragaru virtusią kovą: priešas toliau eina į priekį, jį stabdyti vis sunkiau
Bachmutas, nors ir ginamas nežmoniškomis pastangomis bei kaina, vis dėlto slysta iš Ukrainos rankų, kurios, be to, dar tampa plikos. Taip apie padėtį bene karščiausioje šiuo metu Ukrainos fronto vietoje Eltai teigė ten besikaunančių Ukrainos pajėgų atstovai.
Pasaulis
RUSIJOS KARAS UKRAINOJE
V. Zelenskis: kova dėl Bachmuto darosi vis sudėtingesnė
Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis pirmadienį perspėjo, kad padėtis aplink karštąjį Bachmuto fronto tašką darosi vis sudėtingesnė.
Pasaulis
RUSIJOS KARAS UKRAINOJE
V. Zelenskis: padėtis Rytų Ukrainoje „itin sudėtinga“
Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis antradienį pareiškė, kad padėtis Ukrainos fronto linijoje yra „itin sudėtinga“, ypač šalies rytiniuose regionuose, kuriuos Rusija siekia visiškai kontroliuoti.
Pasaulis
RUSIJOS KARAS UKRAINOJE
Ukraina: padėtis kaime netoli Bachmuto yra sudėtinga
Ukraina pirmadienį pranešė, kad situacija viename kaime, esančiame į šiaurę nuo Bachmuto, yra sudėtinga, praėjus dienai po to, kai Rusijos privati karinė bendrovė „Wagner“ pareiškė kontroliuojanti kitą gyvenvietę netoli šio kovų apimto Rytų Ukrainos miesto.
Pasaulis
RUSIJOS KARAS UKRAINOJE
Ukraina sako atrėmusi naujausią Rusijos puolimą ties Bachmutu
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
Kyjivas: Rusija intensyvina mūšį už Bachmutą
Ukraina trečiadienį vakare pranešė, kad Rusija didina spaudimą mūšyje už Bachmutą, esantį rytinėje Donecko srityje, ir kad ten kovojančios Kyjivo pajėgos neprilygsta rusams karių skaičiumi bei ginkluote.
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
Ukraina sako bandanti išlaikyti Soledarą, bet „padėtis sunki“
Ukraina ketvirtadienį paskelbė, kad jos pajėgos stengiasi išlaikyti rytinėje Donecko srityje esančio Soledaro miesto kontrolę, bet nurodė, kad padėtis išlieka sunki.
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
V. Zelenskis: šiuo metu sudėtingiausia padėtis yra prie Bachmuto Donecko srityje
Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis šeštadienį sakė, kad šiuo metu „sudėtingiausia“ padėtis yra prie Bachmuto, praėjus kelioms dienoms po to, kai prorusiškos pajėgos paskelbė artėjančios prie šio rytinio miesto.
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
Ukrainos kariuomenė: rusų pajėgos vykdo agresyvų puolimą netoli Bachmuto miesto
Ukrainos kariuomenė ketvirtadienį pranešė, kad rusų pajėgos vykdo agresyvų puolimą netoli pramoninio Bachmuto miesto rytinėje Donecko srityje, o Rusijos remiamos prorusiškų separatistų pajėgos paskelbė užėmusios kelis kaimus netoli Ukrainos kontroliuojamo ir daug savaičių rusų apšaudomo miesto.
ŽYMA
BACHMUTAS