Meniu
Prenumerata

trečiadienis, rugpjūčio 17 d.

Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
„Sabotažo aktai“ okupuotame Kryme atskleidžia Rusijos laukiančius iššūkius kare Ukrainoje
Po virtinės gaisrų ir sprogimų Rusijos aneksuotas Krymas iš saugios bazės tolesnei invazijai į Ukrainą virto židiniu, rodančiu, kokie iššūkiai laukia Maskvos jau beveik pusmetį trunkančiame kare.
Pasaulis
RUSIJOS AGRESIJA
Rusijos pajėgos apšaudė Kyjivo priemiestį, Charkivą, Mykolajivą ir Černihivo sritį
Rusijos pajėgos ketvirtadienio rytą surengė raketų ataką prieš vieną iš Kyjivo priemiesčio Vyšhorodo rajonų, pranešė pareigūnai.
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
Ukraina: Rusija Donbase griebiasi „absoliutaus terorizmo“
Rusija anksti pirmadienį raketomis apšaudė antrąjį pagal dydį Ukrainos miestą Charkivą, pranešė vietos administratorius, pavadinęs šias atakas „absoliučiu terorizmu“.
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
„Amnesty International“ kaltina Rusiją karo nusikaltimais Charkive
Žmogaus teisių organizacija „Amnesty International“ pirmadienį apkaltino Rusiją karo nusikaltimais Ukrainoje, teigdama, kad per atakas Charkive buvo dažnai naudojamos uždraustos kasetinės bombos ir žuvo šimtai civilių gyventojų.
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
93-ioji karo Ukrainoje diena: pagrindiniai įvykiai fronte
20:51 BNS: Maskvai ištikima Ukrainos Ortodoksų Bažnyčios atšaka pareiškė nutraukianti ryšius su Rusija dėl jos invazijos į Ukrainą ir paskelbė
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
V. Zelenskis: Charkivą apšaudžiusi Rusija įvykdė „karo nusikaltimą“
Ukrainiečių prezidentas Volodymyras Zelenskis antradienį kaip „karo nusikaltimą“ pasmerkė Rusijos įvykdytą Ukrainos antrojo pagal dydį Charkivo miesto apšaudymą, o pagrindiniu savo prioritetu pavadino Kijevo gynimą nuo Maskvos pajėgų.
Pasaulis
UKRAINA
Koronaviruso baimė įžiebė neramumus Ukrainoje
Vidurio Ukrainoje dešimtys žmonių ketvirtadienį susirėmė su policija dėl vyriausybės planų vienoje medicinos įstaigoje karantinuoti iš Kinijos, kur siaučia koronavirusas, evakuotus žmones.
ŽYMA
CHARKIVAS