Meniu
Prenumerata

ketvirtadienis, birželio 30 d.

Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
Maskva: daugiau kaip 1 tūkst. į nelaisvę paimtų Mariupolio gynėjų išvežti į Rusiją
Daugiau kaip tūkstantis Ukrainos karių, gynusių pietrytinį Mariupolio uostamiestį, patekę į nelaisvę buvo išgabenti į Rusiją, trečiadienį pranešė rusų valstybinė
Pasaulis
PASAULIS
Drastiškas V. Zelenskio pažadas: „Eurovizijos“ dalyvius ir svečius žada priimti Mariupolyje
Ukrainai laimėjus 2022-ųjų „Eurovizijos“ konkursą, karo niokojamoje šalyje – džiaugsmo nuotaikos. Ukrainos prezidentas Volodymiras Zelenskis padarė gan kontroversišką pareiškimą –
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
Rusija tęsia Mariupolio gamyklos „Azovstal“ puolimą
Ukraina penktadienį paskelbė, kad Rusija tęsia „puolamąsias operacijas“ prieš Mariupolio metalurgijos gamyklą „Azovstal“, kur yra likusių sugriauto miesto gynėjų ir civilių.
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
JK: Rusija siekia užimti Mariupolį iki Pergalės dienos
Jungtinės Karalystės kariškiai mano, kad Rusija nori užimti Ukrainos pietrytinį Mariupolio uostamiestį ir jame esančią didžiulę metalurgijos gamyklą „Azovstal“ iki pirmadienio, kai minės Sovietų Sąjungos pergalės prieš nacistinę Vokietiją Antrajame pasauliniame kare metines.
Pasaulis
Prasidėjo Mariupolio gamyklos „Azovstal“ šturmas
Rusijos okupantai pradėjo puolimą prieš „Azovstal“ gamyklą Mariupolyje, pranešė karo korespondentas Andrejus Tsaplienka. Tą pačią informaciją jam patvirtino ir Azovo pulko
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
Apsiaustame Mariupolyje ruošiamasi didesnio masto evakuacijai
Rusijos pajėgų smarkiai subombarduoto ir apsiausto Ukrainos pietrytinio Mariupolio uostamiesčio taryba pranešė, kad pirmadienį ruošiamasi pradėti Jungtinių Tautų remiamą didelio masto civilių evakuaciją.
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
Rusija skelbia paliaubas aplink „Azovstal“ kompleksą Mariupolyje
Rusijos gynybos ministerija pirmadienį paskelbė paliaubas aplink Ukrainos metalurgijos įmonės „Azovstal“ kompleksą Mariupolyje, kad būtų galima evakuoti civilius iš šios pramonės zonos – paskutinio uostamiesčio gynėjų bastiono.
Pasaulis
61-oji Ukrainos karo diena: naujausios žinios iš fronto
18:30 JAV Valstybės departamentas pranešė patvirtinęs 165 mln. dolerių (153 mln. eurų) vertės šaudmenų, naudotų buvusios Varšuvos sutarties šalių, taip
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
Gubernatorius: Rusijos kampanijos Ukrainoje sėkmė „priklauso nuo Mariupolio“
Kremliaus karinės kampanijos Ukrainoje sėkmė priklauso nuo to, ar Rusijai pavyks užimti strategiškai svarbų Mariupolio uostamiestį, kurį jau kelias savaites supa Maskvos pajėgos, penktadienį naujienų agentūrai AFP pareiškė vietos gubernatorius.
Pasaulis
58-oji Ukrainos karo diena: naujausios žinios iš fronto
18:51 Maskvos ir Kyjivo derybos, skirtos užbaigti jau beveik du mėnesius trunkantį Rusijos karą provakarietiškoje Ukrainoje įstrigo, pareiškė rusų užsienio
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
V. Putinas liepė nešturmuoti paskutinės Mariupolio gynėjų tvirtovės
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
Kyjivas: pasiektas susitarimas su Rusija dėl koridoriaus civilių evakuacijai iš Mariupolio
Ukraina trečiadienį pranešė susitarusi su Rusijos pajėgomis dėl saugaus maršruto atvėrimo civiliams, norintiems ištrūkti iš nuniokoto pietrytinio Mariupolio uostamiesčio.
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
Rusija paskelbė naują ultimatumą Mariupolio gynėjams
Rusija antradienį pareikalavo, kad apsiaustą Ukrainos pietrytinį Mariupolio uostamiestį tebeginančios pajėgos „nedelsdamos sudėtų ginklus“.
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
Ukraina pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame V. Medvedčukas prašo jį iškeisti į ukrainiečius
Ukrainos saugumo tarnybos pirmadienį paskelbė vaizdo įrašą, kuriame matyti, kaip sulaikytas prokremliškas oligarchas Viktoras Medvedčukas ragina jį iškeisti į Ukrainos pajėgų narius, kovojančius apgultame Mariupolio uostamiestyje.
ŽYMA
MARIUPOLIS