Meniu
Prenumerata

šeštadienis, liepos 13 d.


Temos
ĮVYKIŲ EPICENTRE
Plikomis rankomis prieš griuvėsius
Išgyvenusieji žemės drebėjimus bandė iškasti artimuosius, bet valdžios pastangų beveik nematyti. Erin O’Brien pasakoja, ką pamatė nuniokotame Antakijos mieste. Pirmadienio rytą,
Pasaulis
ŽEMĖS DREBĖJIMAS
Žuvusiųjų per žemės drebėjimus Turkijoje ir Sirijoje skaičius viršijo 50 tūkst.
Naujausiais abiejų šalių duomenimis, per žemės drebėjimus, anksčiau šį mėnesį supurčiusius Turkijos ir Sirijos pasienio regioną, žuvo daugiau nei 50 tūkst. žmonių.
Pasaulis
ŽEMĖS DREBĖJIMAS
Žemės drebėjimo Turkijoje ir Sirijoje aukų skaičius viršijo 41 tūkst.
Turkiją ir Siriją sukrėtusio katastrofiško žemės drebėjimo aukų skaičius pirmadienį viršijo 40 000, o viltys rasti išgyvenusių žmonių blėsta.
Pasaulis
ŽEMĖS DREBĖJIMAS
Beveik žlugus vilčiai rasti išgyvenusiųjų po drebėjimo, Turkijoje išgelbėta daugiau žmonių
Praėjus savaitei po galingo žemės drebėjimo gelbėtojai pirmadienį iš pastato nuolaužų ištraukė 40-metę moterį, tačiau pranešimų apie išgelbėtuosius pasitaiko vis rečiau, nes žmogaus organizmas nebegali tiek ilgai išgyventi be vandens, ypač esant minusinei temperatūrai.
Pasaulis
IQ POLITIKA
Ar žemės drebėjimas sudrebins ir artėjančius rinkimus Turkijoje?
Pirmadienio naktį Pietų Turkiją sukrėtė 7,8 balo žemės drebėjimas, po jo įvyko keliasdešimt požeminių smūgių. Pirmadienio popietę kilo dar vienas žemės drebėjimas, 7,4 balo stiprumo. Antradienį aukų skaičius Turkijoje viršijo 3,5 tūkst., tačiau neatmetama, kad jų bus ir daugiau. Teigiama, kad tai – stipriausias žemės drebėjimas nuo 1939-ųjų, kai dėl požeminių smūgių žuvo 30 tūkst. žmonių. Apie nelaimės padarinius – pokalbis su Vytauto Didžiojo universiteto profesoriumi Egdūnu Račiumi.
Pasaulis
ŽEMĖS DREBĖJIMAS
Žemės drebėjimo Turkijoje ir Sirijoje aukų skaičius viršijo 9500
Žmonių, žuvusių per galingus žemės drebėjimus Turkijoje ir Sirijoje skaičius trečiadienį viršijo 9,5 tūkstančio, o žmogiškąją nelaimės kainą taip pat parodė širdį veriančios scenos, kaip iš po griuvėsių ištraukiamas gyvas kūdikis ar kaip palūžęs tėvas laiko savo žuvusios dukters ranką.
Pasaulis
ŽEMĖS DREBĖJIMAS
Žemės drebėjimo Turkijoje ir Sirijoje aukų skaičius viršijo 5000
Po virtinės galingų žemės drebėjimų gelbėtojai Turkijoje ir Sirijoje visą praėjusią šaltą naktį plikomis rankomis valė tūkstančių pastatų griuvėsius, ieškodami po jais likusių gyvų žmonių, o pareigūnai patvirtino, kad abiejose šalyse žuvusių žmonių skaičius jau viršijo 5 100.
Aktualijos
NAUJIENŲ APŽVALGA
Pirmadienio kaleidoskopas: savivaldos rinkimai, žemės drebėjimas Turkijoje ir kitos svarbiausios dienos naujienos
Svarbiausių vasario 6-osios naujienų iš Lietuvos ir pasaulio apžvalga. Rinkimai. Vyriausioji rinkimų komisija paskelbė, kad savivaldos rinkimuose dalyvauja beveik 14 tūkst.
Pasaulis
ŽEMĖS DREBĖJIMAS
Galingas žemės drebėjimas Turkijoje ir Sirijoje pareikalavo daugiau kaip 1900 gyvybių
Turkijoje ir Sirijoje anksti pirmadienį įvyko stiprus 7,8 balo žemės drebėjimas, per kurį sugriuvo šimtai pastatų ir žuvo beveik 1 900 žmonių.
Vietovardžiai
ŽEMĖS DREBĖJIMAS JAPONIJOJE
Po cunamio: kaip sekasi mergaitei iš Fukušimos?
Jos istorija simbolizavo Japonijos viltį atsitiesti po žemės drebėjimo ir branduolinės avarijos. Prabėgus dešimtmečiui su mergina vėl susitikęs Henry Tricksas
IQ Tema
Brangus nemalonumas
Stichinių nelaimių sukeliami ekonominiai nuostoliai vis didesni, o žmogiškasis kapitalas išlieka viena pagrindinių valstybių atsigavimo sąlygų
Pasaulis
Mažiausiai 226 žmonės žuvo per Meksikai smogusį žemės drebėjimą
Meksikos Civilinės saugos agentūra praneša, kad Meksikos sostinę ir jos apylinkes antradienį supurčiusio smarkaus 7,1 balo žemės drebėjimo aukų skaičius išaugo iki 226 ir tikriausiai dar didės.
ŽYMA
ZEMES DREBEJIMAS