Meniu
Prenumerata

ketvirtadienis, kovo 30 d.

Pasaulis
ŽEMĖS DREBĖJIMAS
Žuvusiųjų per žemės drebėjimus Turkijoje ir Sirijoje skaičius viršijo 50 tūkst.
Naujausiais abiejų šalių duomenimis, per žemės drebėjimus, anksčiau šį mėnesį supurčiusius Turkijos ir Sirijos pasienio regioną, žuvo daugiau nei 50 tūkst. žmonių.
Pasaulis
ŽEMĖS DREBĖJIMAS
Žemės drebėjimo Turkijoje ir Sirijoje aukų skaičius viršijo 41 tūkst.
Turkiją ir Siriją sukrėtusio katastrofiško žemės drebėjimo aukų skaičius pirmadienį viršijo 40 000, o viltys rasti išgyvenusių žmonių blėsta.
Pasaulis
ŽEMĖS DREBĖJIMAS
Beveik žlugus vilčiai rasti išgyvenusiųjų po drebėjimo, Turkijoje išgelbėta daugiau žmonių
Praėjus savaitei po galingo žemės drebėjimo gelbėtojai pirmadienį iš pastato nuolaužų ištraukė 40-metę moterį, tačiau pranešimų apie išgelbėtuosius pasitaiko vis rečiau, nes žmogaus organizmas nebegali tiek ilgai išgyventi be vandens, ypač esant minusinei temperatūrai.
Aktualijos
NAUJIENŲ APŽVALGA
Trečiadienio kaleidoskopas: V. Zelenskio vizitas JK, žemės drebėjimų politinė reikšmė ir kitos svarbiausios dienos naujienos
Svarbiausių vasario 8-osios naujienų iš Lietuvos ir pasaulio apžvalga. Ukrainos prezidentas JK. Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis trečiadienį lankosi Jungtinėje Karalystėje –
Pasaulis
ŽEMĖS DREBĖJIMAS
Žemės drebėjimo Turkijoje ir Sirijoje aukų skaičius viršijo 9500
Žmonių, žuvusių per galingus žemės drebėjimus Turkijoje ir Sirijoje skaičius trečiadienį viršijo 9,5 tūkstančio, o žmogiškąją nelaimės kainą taip pat parodė širdį veriančios scenos, kaip iš po griuvėsių ištraukiamas gyvas kūdikis ar kaip palūžęs tėvas laiko savo žuvusios dukters ranką.
Pasaulis
ŽEMĖS DREBĖJIMAS
Žemės drebėjimo Turkijoje ir Sirijoje aukų skaičius viršijo 5000
Po virtinės galingų žemės drebėjimų gelbėtojai Turkijoje ir Sirijoje visą praėjusią šaltą naktį plikomis rankomis valė tūkstančių pastatų griuvėsius, ieškodami po jais likusių gyvų žmonių, o pareigūnai patvirtino, kad abiejose šalyse žuvusių žmonių skaičius jau viršijo 5 100.
Pasaulis
ŽEMĖS DREBĖJIMAS
Galingas žemės drebėjimas Turkijoje ir Sirijoje pareikalavo daugiau kaip 1900 gyvybių
Turkijoje ir Sirijoje anksti pirmadienį įvyko stiprus 7,8 balo žemės drebėjimas, per kurį sugriuvo šimtai pastatų ir žuvo beveik 1 900 žmonių.
The Economist
PASAULIS 2023. EUROPA
Turkijos šimtmetis gali sutapti su R. T. Erdoğano eros pabaiga
Šiuolaikinei Turkijai, kurią Kemalis Atatürkas sukūrė iš Osmanų imperijos likučių, 2023-iaisiais sukanka 100 metų. Nuotaika vargu ar bus šventiška. 2010 m.
Pasaulis
TURKIJA IR SIRIJA
Sirijos kurdų pajėgos ragina Rusiją sustabdyti Turkijos puolimą
Sirijos šiaurėje veikiančios kurdų vadovaujamos pajėgos paragino Rusiją atgrasyti Turkiją nuo grasinamo prieš jas surengti sausumos operaciją, antradienį pranešė kurdų pajėgų vadas.
Pasaulis
SIRIJA
Sirijos kurdų valdžia perduoda tadžikams beveik 150 su IS susijusių moterų ir vaikų
Sirijos pusiau autonominio kurdų regiono administracija perdavė Tadžikistanui 146 moteris ir vaikus, susijusius su džihadistų grupuote „Islamo valstybė“ (IS), pirmadienį pranešė vienas kurdų pareigūnas.
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
Rusijos sąjungininkė Sirija nutraukė diplomatinius santykius su Ukraina
Sirija trečiadienį paskelbė nutraukianti diplomatinius santykius su Ukraina, palaikydama savo artimą sąjungininkę Rusiją, ir pareiškė, kad tai yra atsakas į atitinkamą Kyjivo žingsnį.
Pasaulis
IZRAELIS
Izraelio aviacija smogė Latakijos uostui Sirijoje
Izraelio karinės oro pajėgos antradienį smogė Sirijos uostui Latakijai, surengusios jau antrą per šį mėnesį tokio pobūdžio ataką prieš svarbią
Aktualijos
MIGRANTAI
„Belavia“ nebeskraidins iš Turkijos į Baltarusiją Irako, Sirijos ir Jemeno piliečių
Baltarusių oro linijos „Belavia“ pranešė nuo penktadienio nebeskraidinsiančios iš Turkijos į Baltarusiją irakiečių, sirų ir jemeniečių.
Pasaulis
SIRIJA
Jokių staigmenų: Basharas al Assadas perrinktas ketvirtai kadencijai
Pilietinio karo alinamos Sirijos prezidentas Basharas al Assadas buvo perrinktas ketvirtai kadencijai, rodo ketvirtadienį paskelbti oficialūs rinkimų, kurių Vakarai nelaiko
ŽYMA
SIRIJA