Meniu
Prenumerata

ketvirtadienis, birželio 13 d.


Advokatas
TEISĖS Į GYNYBĄ DARBO TEISĖJE IR SOCIALINIAME TINKLE
O ką tu veiki feisbuke?
Socialinių tinklų naudojimas darbo santykiuose: pranašumai ir grėsmės Tradiciškai darbo teisinius santykius galima skirstyti į kelis etapus: darbo santykių pradžia (darbo
Komentarai
KOMENTARAS
Didžiosios interneto platformos skelbiamos prieigos valdytojomis – ką tai reiškia vartotojams?
Nuo rugsėjo 6 d. didžiosios interneto platformos Europos Sąjungos (ES) bus pripažintos prieigos valdytojomis. Tai reglamentuojančio Skaitmeninių rinkų akto poveikį vartotojai jau galėjo pajusti.
Aktualijos
EKSPERTŲ KRIZĖ
Pasitikėjimas ekspertais mažėja, autoritetų gretos retėja
Kodėl visuomenė linkusi klausyti nuomonės formuotojų, bet ne tyliau kalbančių profesionalų? 2016-ieji buvo metai, kai viešojoje erdvėje kalbos dėl mažėjančio visuomenės
Pasaulis
SOCIALINIAI TINKLAI
E. Muskas panaikino politinės reklamos draudimą socialiniame tinkle „X“
Elonas Muskas antradienį panaikino politinės reklamos draudimą, įvestą socialiniame tinkle „Twitter“, dabar vadinamame „X“, siekiant užkirsti kelią dezinformacijai dar prieš
Pasaulis
SOCIALINIAI TINKLAI
E. Muskas: pasamdyta nauja „Twitter“ vadovė
Elonas Muskas ketvirtadienį pranešė, kad pasamdė žmogų, pakeisiantį jį socialinio tinklo „Twitter“ ir naujai pavadintos patronuojančiosios bendrovės „X Corporation“ vadovų postuose.
Pasaulis
„TIKTOK“ DRAUDIMAS
Naujoji Zelandija uždraus „TikTok“ parlamentarų įrenginiuose
Naujoji Zelandija uždraus Kinijos įmonei priklausančią vaizdo įrašų dalijimosi programėlę „TikTok“ parlamentarams skiriamuose įrenginiuose, penktadienį naujienų agentūrai AFP sakė pareigūnai.
Pasaulis
SOCIALINIAI TINKLAI
„Meta“ išbando mokamą vartotojų paskyrų patvirtinimo paslaugą
Amerikiečių socialinių tinklų milžinė „Meta“ išbando naują prenumeratos paslaugą, numatančią, jog „Facebook“ ir „Instagram“ vartotojai mokės prenumeratos mokestį už patvirtintas paskyras.
Aktualijos
SOCIALINIAI TINKLAI
Vyriausybės kanclerė: „Facebook“ cenzūros klausimą ketinama kelti ES lygiu
Klausimus dėl „Facebook“ taikomų turinio moderavimo priemonių ketinama kelti Europos Sąjungos lygiu, po pirmadienio susitikimo Vilniuje su socialinį tinklą valdančios kompanijos „Meta“ atstovais sakė Vyriausybės kanclerė Giedrė Balčytytė.
Komentarai
RIMTI REIKALAI
Didžiagabaritis poveikis (satyra)
Senamadiški laikraščiai ir neypatingi internetiniai portalai gaišta laiką rašydami apie smulkiuosius influencerius, kurie per dienas rausiasi tose pačiose drabužinėse, uosto
Pasaulis
SOCIALINIAI TINKLAI
„Meta“: D. Trumpui bus leista grįžti į „Facebook“ ir „Instagram“
Socialinių tinklų milžinė „Meta“ trečiadienį paskelbė, kad netrukus su „naujomis apsaugos priemonėmis“ atkurs buvusio JAV prezidento Donaldo Trumpo paskyras socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Instagram“.
Pasaulis
SOCIALINIAI TINKLAI
E. Muskas sako atsistatydinsiąs iš „Twitter“ vadovo pareigų, kai bus rastas jo įpėdinis
Elonas Muskas antradienį pareiškė, kad vos radęs sau pamainą atsistatydins iš socialinio tinklo „Twitter“ generalinio direktoriaus pareigų, taip turbūt atsakydamas į savo inicijuotos apklausos, kai vartotojai nubalsavo už jo pasitraukimą, rezultatus.
Pasaulis
SOCIALINIAI TINKLAI
EK pareiškė, kad „Meta“ pažeidė ES antimonopolines taisykles
JAV interneto milžinė „Meta“ pažeidė „ES antimonopolines taisykles“ iškraipydama konkurenciją internetinių klasifikuotų skelbimų rinkose, pirmadienį pareiškė Europos Komisija (EK), paskelbusi savo preliminarią išvadą.
Pasaulis
SOCIALINIAI TINKLAI
Dauguma „Twitter“ respondentų nubalsavo už E. Musko atsistatydinimą iš vadovo pareigų
Socialinio tinklo „Twitter“ vartotojai pirmadienį nubalsavo už prieštaringai vertinamo savininko, JAV milijardieriaus Elono Musko atsistatydinimą iš generalinio direktoriaus pareigų.
Pasaulis
SOCIALINIAI TINKLAI
„Twitter“ kontrolę perėmęs E. Muskas atleido kelis platformos vadovus
Turtingiausias pasaulio žmogus Elonas Muskas ketvirtadienį perėmė „Twitter“ kontrolę ir atleido kelis aukščiausius platformos vadovus.
Aktualijos
DEZINFORMACIJA
Dezinformacijos srautas per mėnesį sumenko penktadaliu, dėmesys – karui Ukrainoje
Lietuvos kariuomenės analitikai rugsėjį fiksavo maždaug penktadaliu mažesnį dezinformacijos srautą nei rugpjūtį, didžiausias dėmesys žinutėse skirtas karui Ukrainoje, branduolinei eskalacijai, „Nord stream“ dujotiekiui.
ŽYMA
SOCIALINIAI TINKLAI