Meniu
Prenumerata

antradienis, vasario 7 d.

Komentarai
RIMTI REIKALAI
Didžiagabaritis poveikis (satyra)
Senamadiški laikraščiai ir neypatingi internetiniai portalai gaišta laiką rašydami apie smulkiuosius influencerius, kurie per dienas rausiasi tose pačiose drabužinėse, uosto
Pasaulis
SOCIALINIAI TINKLAI
„Meta“: D. Trumpui bus leista grįžti į „Facebook“ ir „Instagram“
Socialinių tinklų milžinė „Meta“ trečiadienį paskelbė, kad netrukus su „naujomis apsaugos priemonėmis“ atkurs buvusio JAV prezidento Donaldo Trumpo paskyras socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Instagram“.
Pasaulis
SOCIALINIAI TINKLAI
E. Muskas sako atsistatydinsiąs iš „Twitter“ vadovo pareigų, kai bus rastas jo įpėdinis
Elonas Muskas antradienį pareiškė, kad vos radęs sau pamainą atsistatydins iš socialinio tinklo „Twitter“ generalinio direktoriaus pareigų, taip turbūt atsakydamas į savo inicijuotos apklausos, kai vartotojai nubalsavo už jo pasitraukimą, rezultatus.
Pasaulis
SOCIALINIAI TINKLAI
EK pareiškė, kad „Meta“ pažeidė ES antimonopolines taisykles
JAV interneto milžinė „Meta“ pažeidė „ES antimonopolines taisykles“ iškraipydama konkurenciją internetinių klasifikuotų skelbimų rinkose, pirmadienį pareiškė Europos Komisija (EK), paskelbusi savo preliminarią išvadą.
Pasaulis
SOCIALINIAI TINKLAI
Dauguma „Twitter“ respondentų nubalsavo už E. Musko atsistatydinimą iš vadovo pareigų
Socialinio tinklo „Twitter“ vartotojai pirmadienį nubalsavo už prieštaringai vertinamo savininko, JAV milijardieriaus Elono Musko atsistatydinimą iš generalinio direktoriaus pareigų.
Pasaulis
SOCIALINIAI TINKLAI
„Twitter“ kontrolę perėmęs E. Muskas atleido kelis platformos vadovus
Turtingiausias pasaulio žmogus Elonas Muskas ketvirtadienį perėmė „Twitter“ kontrolę ir atleido kelis aukščiausius platformos vadovus.
Aktualijos
DEZINFORMACIJA
Dezinformacijos srautas per mėnesį sumenko penktadaliu, dėmesys – karui Ukrainoje
Lietuvos kariuomenės analitikai rugsėjį fiksavo maždaug penktadaliu mažesnį dezinformacijos srautą nei rugpjūtį, didžiausias dėmesys žinutėse skirtas karui Ukrainoje, branduolinei eskalacijai, „Nord stream“ dujotiekiui.
Pasaulis
ŽODŽIO LAISVĖ
Rusija „Meta“ įtraukė į savo „teroristinių ir ekstremistinių“ organizacijų sąrašą
Pasaulis
TILDOMI BALSAI
Šri Lanka po pranešimų apie badaujančius vaikus apribojo naudojimąsi socialiniais tinklais
Šri Lanka trečiadienį nurodė valstybės tarnautojams nesidalinti savo nuomonėmis socialiniuose tinkluose, kai kuriems pareigūnams pareiškus, kad šalies mokyklose alpsta pakankamai maisto negaunantys vaikai.
IT ir transportas
DUOMENŲ APSAUGA
„Facebook“ pasiekė susitarimą byloje JAV, susijusioje su netinkama asmens duomenų apsauga
„Facebook“ pasiekė preliminarų susitarimą ilgai trunkančiame ginče, kuriame vartotojai siekia prisiteisti žalos atlyginimą iš socialinio tinklo, nes jis leido trečiosioms šalims, įskaitant bendrovę „Cambridge Analytica“, pasiekti asmeninius vartotojų duomenis.
The Economist
SOCIALINIAI TINKLAI
Galingoji aštuntinė
„TikTok“ varžovės nervinasi. Vyriausybės žiūri įtariai. Milijardas naudotojų negali atsiplėšti nuo ekranų.
Pasaulis
KOVA SU MELAGIENOMIS
ES kyla į kovą su dezinformacija socialiniuose tinkluose
Europos Sąjunga ketvirtadienį pristatė atnaujintas taisykles, kuriomis sieks griežčiau kovoti su dezinformacija, skleidžiama „Facebook“, „Google“, „Twitter“ ir kitose socialiniuose tinkluose. Nauja
Pasaulis
SOCIALINIAI TINKLAI
E. Muskas norėtų atkurti D. Trumpo „Twitter“ paskyrą
Milijardierius Elonas Muskas antradienį pareiškė, kad būdamas „Twitter“ savininku atšauktų draudimą buvusiam JAV prezidentui Donaldui Trumpui naudotis šia platforma, ir sakė, kad respublikono pašalinimas iš šio socialinio tinklo „atstūmė didelę dalį šalies“.
IT ir transportas
SOCIALINIAI TINKLAI
Vokietija stiprina „Meta“ stebėseną
Vokietijos kovos su karteliniais susitarimais priežiūros tarnyba trečiadienį pranešė, kad atidžiai stebi bendrovę „Meta“, valdančią „Facebook“, „WhatsApp“ ir „Instagram“, dėl galimo piktnaudžiavimo.
IQ Tema
INFORMACIJOS FRONTAS
Karas telefono ekrane: išskirtinis socialinių tinklų vaidmuo Ukrainoje
Socialinių tinklų reikšmė iškilo per Arabų pavasarį prieš daugiau nei vienuolika metų. Tačiau Ukrainos kare jiems tenka išskirtinis vaidmuo. Taip
ŽYMA
SOCIALINIAI TINKLAI