Meniu
Prenumerata

trečiadienis, gegužės 25 d.

Aktualijos
SANKCIJŲ IŠIMTYS
„Lifosos“ padėtis sudėtinga ir pritaikius sankcijų išimtis
Užsienio reikalų ministerijai (URM) praėjusią savaitę pritaikius išimtį ir leidus Kėdainių fosforo trąšų gamybos bendrovei „Lifosa“ naudoti dalį lėšų atsiskaityti su darbuotojais, komunalinių paslaugų teikėjais, Valstybine mokesčių inspekcija, įmonės vadovas sako, kad situacija bendrovėje yra labai sudėtinga.
Aktualijos
URM
Naujuoju užsienio reikalų viceministru paskirtas R. Karoblis
Naujuoju užsienio reikalų viceministru paskirtas Raimundas Karoblis, ketvirtadienį pranešė ministerija (URM).
Pasaulis
VIDURIO RYTAI
Du Lietuvos piliečiai saugiai išvyko iš Afganistano
Du Afganistane buvę Lietuvos piliečiai sėkmingai išvyko iš šios šalies ir pasiekė saugias valstybes, ketvirtadienį pranešė Užsienio reikalų ministerija (URM).
Pasaulis
VIDURIO RYTAI
Afganistane – du iš šalies išvykti norintys Lietuvos piliečiai
Šiuo metu Afganistane yra du iš šios šalies išvykti norintys Lietuvos piliečiai, informavo Užsienio reikalų ministerija (URM).
Aktualijos
DIPLOMATINĖ TARNYBA
G. Landsbergis teikia pataisas riboti politinius paskyrimus į diplomatinę tarnybą
Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis parengė įstatymo pataisas, kurios, jo teigimu, apribos galimybę vykdyti politinius paskyrimus į diplomatinę tarnybą.
Aktualijos
NETEISĖTI VEIKSMAI
Institucijos įspėja apie „kompleksinę kibernetinę ataką“ platinant melagingas naujienas
Užsienio reikalų (URM), Krašto apsaugos (KAM) ministerijos bei Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT) ketvirtadienį pranešė apie jų vardu platinamas melagingas naujienas dėl neva sulaikyto Lenkijos diplomato ir šaukimų atlikti karo prievolę.
Pasaulis
BALTARUSIJOS KRIZĖ
Dėl Baltarusijos spaudimo Lietuva atšaukia penkis diplomatus iš Minsko
Lietuvos užsienio reikalų ministerija nusprendė atšaukti dalį savo diplomatų iš Minsko, tačiau mažiau, nei reikalauja Baltarusijos valdžia.
IT ir transportas
KIBERNETINIS SAUGUMAS
Silpnoji grandis: kibernetinę gynybą Lietuvoje slopina darbuotojų trūkumas ir neišprusimas
Valstybės įstaigų kibernetinis saugumas yra svarbi nacionalinio saugumo sudedamoji dalis. Tačiau apie tai daugiau kalbama, nei daroma.
Aktualijos
Profesionalų Vyriausybės profesionalas
Užsienio reikalų ir krašto apsaugos ministrų kėdėse ne vienus metus praleidęs Linas Linkevičius pelnė diplomatijos virtuozo, o ne karingo politiko reputaciją
IQ Tema
Linas Linkevičius. Didesnis už savo postą
Užsienio reikalų ministras ne tik išvengia susikirtimų su prezidente, bet ir išlieka populiarus
Verslas
„Adidas“ siūlant drabužius su užrašu „USSR“, Lietuva stebisi dėl imperinės nostalgijos
Vokiečių sportinės aprangos milžinės „Adidas“ siūlymas įsigyti drabužius su Sovietų Sąjungos simbolika sukėlė Lietuvos diplomatų nuostabą dėl vis pasitaikančios „imperinės nostalgijos“.
Aktualijos
Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius traukiasi iš socialdemokratų partijos
Socialdemokratams paskelbus pasitraukimą iš valdančiosios koalicijos, vienu pagrindinių klausimų tapo socialdemokratų deleguotų ministrų likimas. Vienas jų, užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pareiškė pirmadienį pasitrauksiantis iš partijos.
Aktualijos
L. Linkevičius: griežtinsime bendradarbiavimo su Rusija rekomendacijas
Užsienio reikalų ministerija ketina griežtinti rekomendacijas dėl institucinių santykių su Rusija. Tokia poziciją lėmė kilęs skandalas dėl Plungės savivaldybės organizuotų jaunimo išvykų į Rusiją. Jaunuoliai, be kitų veiklų, dalyvavo ekskursijose po karo muziejus ir bendravo su nacionalistinės pakraipos baikerių grupuote „Naktiniai vilkai“.
ŽYMA
UŽSIENIO REIKALŲ MINISTERIJA