Meniu
Prenumerata

šeštadienis, sausio 28 d.

Aktualijos
NAUJIENŲ APŽVALGA
Antradienio kaleidoskopas: pokyčiai Vokietijoje, O. Zelenskos kalba Davose ir kiti svarbiausi dienos įvykiai
Svarbiausių sausio 17-osios naujienų iš Lietuvos ir pasaulio apžvalga. Ukraina. Antradienį Olena Zelenska Pasaulio ekonomikos forume Davose, Šveicarijoje, paragino susirinkusius pasaulio
Pasaulis
WAGNER
Rusijos samdinių grupės „Wagner“ buvęs aukšto rango narys prašo prieglobsčio Norvegijoje
Norvegijoje prieglobsčio pasiprašė rusas, kuris, kaip teigiama, yra buvęs aukšto rango rango Rusijos privačios karinės bendrovės „Wagner“ narys, pirmadienį pranešė
The Economist
PASAULIS 2023. APŽVALGA
Kaip V. Putino karas destabilizuoja pasaulį
Robertas Guestas teigia, jog smulkesni diktatoriai pasimokys iš Vladimiro Putino klaidų. Pasaulis turi pasirūpinti, kad tos pamokos būtų teisingos. Pasak
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
Ukrainos pajėgos smogė „Wagner“ štabui
Ukrainos pajėgos smogė Rusijos karinių samdinių bendrovės „Wagner“ štabui Kadijivkoje rytinėje Luhansko srityje, pranešė srities administracijos vadovas Serhijus Haidajus, kurį cituoja britų transliuotojas BBC.
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
Kyjivas ragina Afrikos lyderius apsaugoti savo piliečius nuo mirties Ukrainos karo lauke
Kyjivas antradienį paragino Afrikos lyderius neleisti savo piliečiams įsipainioti į Kremliaus karinę invaziją Ukrainoje, praėjus dienai po to, kai Zambija pranešė, kad studentas iš šios Afrikos šalies žuvo Ukrainoje.
Pasaulis
RUSIJA
Su Kremliumi siejamas J. Prigožinas pripažįsta kišimąsi į Vakarų šalių rinkimus
Įtakingas Rusijos verslininkas Jevgenijus Prigožinas, kuris siejamas su prezidentu Vladimiru Putinu ir kuriam Vašingtonas ir Europos šalys taiko sankcijas, pirmadienį pripažino, kad buvo kišamasi į Vakarų šalių rinkimus.
Pasaulis
RUSIJOS SAMDINIAI
J. Prigožinas patvirtino įkūręs karinę samdinių bendrovę „Wagner“
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
Britų žvalgyba: „Wagner“ samdiniai nepadėjo Rusijai pakeisti karo Ukrainoje eigos
Rytų Ukrainoje nuo 2022-ųjų kovo kartu su rusų kariuomene veikia Rusijos karinė bendrovė „Wagner“, kurios samdiniams, kaip ir reguliariosios kariuomenės daliniams, buvo pavesta atsakomybė už tam tikrus fronto linijos ruožus, penktadienį skelbia britų žvalgyba.
Pasaulis
BALTARUSIJA
Minskas: sulaikyti Rusijos karinės kompanijos „Wagner“ samdiniai duoda parodymus
Netoli Minsko sulaikyti Rusijos privačios karinės bendrovės „Wagner“ nariai duoda parodymus, ketvirtadienį sakė Baltarusijos valstybės saugumo tarybos sekretorius Andrejus Ravkovas.
Pasaulis
BALTARUSIJOS RINKIMAI
Baltarusijoje prieš pat prezidento rinkimus buvo sulaikyti 32 Rusijos „Wagner“ samdiniai
Baltarusijos teisėsauga pranešė, kad netoli Minsko jiems pavyko sulaikyti 32 samdinius iš liūdnai pagarsėjusios Rusijos privačios karinės organizacijos „Wagner“, pranešė šalies naujienų agentūra „Belta“.
ŽYMA
WAGNER