Meniu
Prenumerata

ketvirtadienis, gegužės 23 d.


Pasaulis
RUSIJA
Su Kremliumi siejamas J. Prigožinas pripažįsta kišimąsi į Vakarų šalių rinkimus
Įtakingas Rusijos verslininkas Jevgenijus Prigožinas, kuris siejamas su prezidentu Vladimiru Putinu ir kuriam Vašingtonas ir Europos šalys taiko sankcijas, pirmadienį pripažino, kad buvo kišamasi į Vakarų šalių rinkimus.
Pasaulis
Perversmo nebus? Nauja versija, kaip gali žlugti V. Putino režimas
Ar gali Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pralaimėti karą Ukrainoje ir išlaikyti valdžią? Vykstant priešpriešiniam Ukrainos puolimui, kuris silpnina Rusijos pozicijas mūšio
Pasaulis
DEMOKRATINĖS RUSIJOS SVAJONĖS
Penkios pražūtingos Rusijos opozicijos bėdos
Buvęs Rusijos Dūmos narys, dabar opozicionierius, režisierius ir publicistas Grigorijus Amnuelis pokalbyje su IQ gan niūriomis spalvomis piešia Rusijos opozicijos
Pasaulis
DEMOKRATINĖS RUSIJOS SVAJONĖ
Ar demokratinė Rusijos opozicija gali sustabdyti V. Putino režimą?
Rolandas Freudensteinas, analitinio centro GLOBSEC Briuselio biuro vadovas, interviu IQ braižo scenarijus, kaip gali pasikeisti valdžia Rusijoje ir kas būtų
Pasaulis
JAV
J. Bidenas: V. Putinas yra „nepaprastai sunkioje padėtyje“
JAV prezidentas Joe Bidenas trečiadienį sakė, kad Rusijos lyderis Vladimiras Putinas yra „nepaprastai sunkioje padėtyje“ Ukrainoje ir kad jam nebeliko daug galimybių, tik bandyti brutaliai priversti civilius pasiduoti.
Aktualijos
KREMLIAUS DRAUGAI EUROPOJE
V. Putino dovanota degtinė S. Berlusconiui – ES sankcijų pažeidimas?
Naujas galvosūkis Europos Komisijai: ar rusiškos degtinės dovanojimas – ES sankcijų Rusijai pažeidimas? Tokį klausimą Komisijai uždavė Briuselyje dirbantys žurnalistai per
Pasaulis
TURKIJA IR RUSIJA
R. T. Erdoganas nurodė vyriausybei pradėti rengti Rusijos siūlomo naujo dujų centro planus
Turkijos prezidentas Recepas Tayyipas Erdoganas palaiko Kremliaus idėją sukurti naują tarptautinį dujų centrą Turkijoje ir pageidauja, kad jo vyriausybė netrukų pradėti rengti idėjos įgyvendinimo planus, penktadienį pranešė Turkijos žiniasklaida.
Pasaulis
RUSIŠKOS DUJOS
Prancūzija atmetė V. Putino pasiūlymą įkurti naują dujų centrą kaip „beprasmį“
Prancūzijos prezidentūra ketvirtadienį atmetė Rusijos prezidento Vladimiro Putino pasiūlymą sukurti naują „dujų centrą“ Turkijoje, per kurį dujos būtų tiekiamos Europai, pareikšdamas, kad toks pasiūlymas yra „beprasmis“.
Pasaulis
JAV IR RUSIJA
J. Bidenas: V. Putinas „klaidingai apskaičiavo“ Rusijos galimybes okupuoti Ukrainą
JAV prezidentas Joe Bidenas antradienį pareiškė manantis, kad Rusijos vadovas Vladimiras Putinas yra normaliai racionalus, bet labai neteisingai įvertino Ukrainos okupacijos perspektyvas.
Pasaulis
RUSIJA
V. Putinas pirmadienį pirmininkaus saugumo tarybos posėdžiui
Pirmadienį, praėjus dviem dienoms po to, kai Krymo tiltą sudrebino didžiulis sprogimas, Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pirmininkaus savo saugumo tarybos posėdžiui, sekmadienį pranešė Kremlius vietos naujienų agentūroms.
Pasaulis
BRANDUOLINIAI GINKLAI
J. Bidenas: pirmąkart po Šaltojo karo sugrįžo branduolinio „Armagedono“ grėsmė
JAV prezidentas Joe Bidenas ketvirtadienį sakė, kad pasauliui pirmą kartą po Šaltojo karo iškilo branduolinio „Armagedono“ grėsmė ir kad jis stengiasi surasti Rusijos prezidento Vladimiro Putino „nuovažą“ kare Ukrainoje.
Aktualijos
NAUJI APYNASRIAI MASKVAI
ES sutarė dėl naujų sankcijų Rusijai
Europos Sąjunga susitarė dėl naujų sankcijų Rusijai po to, kai Maskva aneksavo keturis okupuotus Ukrainos regionus, trečiadienį pranešė blokui pirmininkaujanti Čekija.
Komentarai
KOMENTARAS
Rusija pralaimi karą – pasiruoškite pasekmėms
Vladimiras Putinas negali laimėti. Bet Ukraina gali. Vieninteliai klausimai – kada, kokia kaina, kokiu mastu ir kas nutiks po to.
Pasaulis
KREMLIUS
V. Putinas pasirašė įstatymus dėl keturių Ukrainos regionų aneksijos
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas trečiadienį pasirašė įstatymus dėl keturių Ukrainos regionų aneksijos, rodo vyriausybės portale paskelbti dokumentai.
Komentarai
KOMENTARAS
ES laivas – energetikos krizės sūkuriuose
Energetika – vienas didžiausių pastarųjų mėnesių europiečių galvaskaudžių, ir neatrodo, kad Europos Komisijos (EK) rugsėjį pasiūlytos homeopatinės tabletės nuramins šėlsmą europiečių galvose.
ŽYMA
PUTINAS